ABD’nin bütçe şefi, Huawei yasağının daha da gecikmesini istiyor –

ABD’nin bütçe şefi, Huawei yasağının daha da gecikmesini istiyor –

The Wall Street Journal‘dan yayınlanan son zamanlarda bir raporda, ABD’nin Devlet Başkanı Temsilci Mike Pence ve ayrıca toplantı üyelerine, Kontrol ve ayrıca Bütçe Ofisinin her şey hesaba katılırsa müdürü olan Rulles Vought vasıtasıyla gönderilen bir mektuptan bahsediliyor.

İlginizi çekebilir: Çin aracılığıyla ofis görüşmeler ilerlerse Trump, Huawei kısıtlamalarını hafifletebilir

Iddia konusu kim karakter, Trump’ın imzaladığı Huawei’nin ABD şirketleriyle şirket yapmasını şüphesiz yasaklayan Ülke çapında Için savaşmak Onay Yasası’nı ilgilendirmek alıyor. Kim tüzük ABD’de çalışacak hizmet sağlayıcı sayısının “inanılmaz biçimde azalması” aracılığıyla sonuçlanacağını söylüyor.

Vought, yasanın yürürlüğe girmesinden daha önce daha pürüzsüz bir vardiya süresi tedarik için, 2 her yıl bir bekle yapılması gerektiğini belirtti.

Huawei’nin siber güvenlik ve güvenlik şefi John Suffolk, İngiltere Parlamento Üyeleri’ne :“Dünyanın önünde şeffaf duruyoruz ve ayrıca bunu yapmayı istiyorum ediyoruz, bunu göz önünde bulundurarak ürünlerimizi geliştirmemizi sağlıyor. İnsanların sahiplik bulmasını istiyoruz ve ayrıca insanların bulduğu şeyden utanmıyoruz.” dedi.

ABD

     ABD’nin elle tutulur bir dayanağı yok

ABD, kim güne {kadar} Huawei’in anayasaya aykırı muamelesi iddiası aracılığıyla her türlü bir kanıtı olmadan görünür bir moda trendi dosya takımı etmişti. Bunu söyledikten sonra ABD hükumeti ülke çapında güvenlik ve güvenlik için olasılık tehdidi çevresinde belirli bir işaret gösteremedi.

Devlet Başkanı Trump, Huawei’nin “son derece zararlı” olduğunu söylese de ABD’nin bir yatırım anlaşmasının parçası olarak yasağı kaldırmasını umduğunu söylemeye ne olursa olsun başladı. Yasa dışı, kesinlikle Çin’in en önemli şirketlerinden birini etkilemekle kalmıyor, aynı anda 5G‘nin ilerlemesini yavaşlatabilir ve ayrıca fiyatları artırabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ABD’nin bütçe şefi, Huawei yasağının daha da gecikmesini istiyor –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply