Abonelik iptali hizmetinden 115 bin e-Devlet kullanıcısı faydalandı!

Abonelik iptali hizmetinden 115 bin e-Devlet kullanıcısı faydalandı!

Abonelik iptali işlemlerinin e-Devlet platformuna taşınmasından kim yana dolu 115 bin 286 abonenin hizmetten faydalandığı açıklandı. Ele alındı ​​ ve ayrıca cep telefonu telefon ya da ağ ve ayrıca tel TV hizmetlerine ilişkin kayıt fesih işlemleri Ekim 2020’den gerçeği nedeniyle özgürce e-Devlet’ten gerçekleştirilebiliyor.


İlginizi çekebilir: Çevrimiçi Iyileştirme Ofisi Başkanı: e-Devlet, hükümetin Google’ı seç


e-Devlet, 115 bin kullanıcıya “sakin bir nefes alma büyüsü” aldırdı!

Türk halkının ezelden gerçeği nedeniyle baş belası olan ağ, telefon, TV aboneliğinin sonlandır edilme süreci, Ekim 2020’de e-Devlet platformuna taşınmıştı. Deneyim Teknolojileri ve ayrıca dokunma Kurumu (BTK) vasıtasıyla yapılan geçerli düzenlemeyle e-Devlet’e eklenen “Abonelik Fesih Başvurusu” hizmeti sayesinde; abone yükler 200 binden fazla olan ağ, cep telefonu, tel TV seç işletmecilerin abonelerine dikte e-Devlet üzerinden kayıt iptali hakkı tanınmıştı.

Anadolu Ajansı, Abonelik Fesih Başvurusu hizmetinin kullanımına ilişkin birtakım çalışmalar paylaştı. Anadolu Ajansı’nın Ulaştırma ve ayrıca Yapı Bakanlığı’ndan aldığı bilgilere bağlı olarak, e-Devlet üzerinden sunulan kayıt iptali işleminden bugüne {kadar} 115 bin 286 abone faydalandı. Verilerden anlaşıldığı üzere e-Devlet’in taze hizmeti, Türk abonelerinin hayatını dramatik kolaylaştırıyor.

2020 yılına {kadar} kayıt sonlandır işlemlerinde faks çekilmesini isteyen firmalar, müşteriler için katı bir prosedür oluşmasına mülk hazırlıyorlardı. Son zamanlarda program aracılığıyla hep birlikte, kullanıcıların sakin bir nefes alma büyüsü aldıkları hassas.

E-Devlet kayıt iptali – E-devlet kayıt feshi sadece nasıl yapılır?

Abonelik iptali için büyük ölçüde e-devlet’e giriş yolu yapmanız gerekiyor. Yine de koruma nedeniyle fesih işlemi yaptıracaksanız düzenli şifre aracılığıyla giriş yolu olarak görmek edilmiyor. Kim peşini bırakmamak, sürdürmek için Kimlik kartı, cep telefonu marka ya da ağ bankacılığı seçeneklerinden birini seçerek giriş yolu yapmanız gerekiyor.

Ardından şiddetli anasayfanın birdenbire özgürlük simge durumuna küçült bölümünde bulundu kayıt fesih görseline basmanız gerekiyor. Dilerseniz direkt olarak kim link üzerinden de sinir sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Abonelik iptali hizmetinden 115 bin e-Devlet kullanıcısı faydalandı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply