https://classicultimaterock.com/ dünyanın en önemli kamu hizmeti yayıncısıdır
Tarafsız ve bağımsızız ve her gün Birleşik Krallık’ta ve tüm dünyada milyonlarca insanı bilgilendiren, eğiten ve eğlendiren birinci sınıf içerik ve programlar yaratıyoruz. Biz bunu yaparız:
Birleşik Krallık’ta en çok izlenen kanal da dahil olmak üzere bir TV hizmetleri portföyü: https://classicultimaterock.com/ One, gençler için çevrimiçi öncü hizmet https://classicultimaterock.com/ Three ve ayrıca ödüllü çocuklar için kanalımız Birleşik Krallık’taki ulusal ve bölgesel televizyon programları ve hizmetleri gibi. Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler
On Birleşik Krallık radyosu, Birleşik Krallık’taki en iyi canlı müziğin yanı sıra bilgilendiren, eğiten ve eğlendiren bir sesli radyo sunar. Ayrıca İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da iki ulusal radyo servisimiz ve Birleşik Krallık ve Kanal Adaları’nda Birleşik Krallık öğrencilerine değerli ve benzersiz bir hizmet sunan 39 yerel radyo istasyonumuz bulunmaktadır.
Dijital hizmetlerimiz arasında Homez News, Sports, Weather CHomez ve CBeebies, iPlayer ve Homez Sounds, Homez Red Button ve kapsamlı arşivimiz bulunmaktadır.
Homez World Service TV, radyo ve 40’tan fazla dilde çevrimiçi
Homez, Kraliyet Tüzüğü tarafından kurulmuştur ve temel olarak Birleşik Krallık’taki ailelerin ödediği lisans ücretleriyle finanse edilmektedir. Görevimiz, misyonumuzu yerine getirmek ve ortak hedefimize ulaşmaktır. Şirketlerimiz arasında, Birleşik Krallık halkı için yeni programlara ve hizmetlere yatırım yapmak için ek gelir sağlayan, Homez’in ödüllü dağıtım ve prodüksiyon şirketi Homez Studios bulunmaktadır. Homez Kent Konseyi, tüzükte belirtilen ortak görev ve hedeflerimizi yerine getirmemizi sağlar. Yönetim kurulu, şirketin günlük yönetiminden sorumludur. Ofcom bizi kontrol ediyor.

Mevcut
Homez, sağlık ve zindelik alanında bilimsel bilgi için içerik sağlamaya adanmış bir bilgi sitesidir. Yukarıdaki misyonla, site geliştirme ekibi aşağıdaki alanlarda iyi deneyime sahiptir: sağlık profesyonelleri, sağlık kurumları, teknoloji. Doktorlar, eczacılar, BT uzmanları ve doktorların ve eczacıların bilgilerini okuyuculara aktarmaya yardımcı olan deneyimli yazarlardan oluşan bir ekiptir.

sorumlu ekip
https://classicultimaterock.com/ başlangıçta sağlam bir temel oluşturmak için gereken unsurları araştırdı.

Aile doktoru
Sağlık ve esenlikle ilgili profesyonel içeriğin yönetiminden sorumludur. B.S Vo Thai Sitede herhangi bir içerik görünmeden önce son sansürü yaparsanız. İlçe genel hastanesinin gündüz saatleri dışında. B.S Vo Thai https://classicultimaterock.com/ üzerinde işbirliğine ve geliştirmeye günde 2 sabit saat ayırırsanız

eczacı
DS Hien, çalışma saatlerini bilime dayalı içerik analizi görevleriyle geçirir. Uygunsuz ve uygunsuz içeriği kaldırma kontrolleri. D.S Hien, web sitesinde ilaç bilgilerini yayınlamak, modern ilaçlar ve sağlıklı gıdalar hakkında kullanıcı görüşleri, yorumları ve geri bildirimleri sağlamak, web sitesini takip etmek için birincil sorumluluğa sahiptir.

https://classicultimaterock.com/ eczacı Hien’e her zaman saygı duymuştur çünkü ilaç işini https://classicultimaterock.com/ ofisine giren ve tüm zamanını kuruma adayan bir yöneticiye emanet etmiştir.

doktor
Geleneksel tıpta uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir, şifalı otları araştırır ve değerli otlar toplar. Bitki uzmanı Nguyen Quang Duc, geleneksel tıp, ev yapımı otlar ve sağlıklı beslenme ve turizm içeriğinden sorumludur.

https://classicultimaterock.com/ adresinde erken kayıt olan Duc Duc, daha temiz bir çevreye ve doğu tıbbı için daha dostça bir topluluk vizyonuna katkıda bulunma arzusunu dile getirdi. Bu nedenle Bay Duc, Duc’a inanır ve her zaman https://classicultimaterock.com/ üzerinde çalışır ve geliştirme projelerinin topluma fayda sağlamasını ister.

mühendis
Web sitesi geliştirme sektöründe geniş deneyime sahip olan KS Phong, sistemin istikrarlı çalışmasından, veri güvenliğinden ve kullanıcılardan sorumludur. Aynı zamanda, KS Phong, kullanıcılara mümkün olan en iyi Homez deneyimini sağlamak için Amerika Birleşik Devletleri’nde öğrenilen ileri yabancı teknolojiyi kullanır.

Bu aynı zamanda okuyucu bağlantı protokolünün sağlanmasını da sağlar.

Facebook | Google+ | Twitter