Abra CEO’su: Nakit değersiz hale geliyor – Hardware Plus

Abra Baş yönetici’su: Nakit değersiz hale geliyor – Hardware Plus

Abra ‘nın Baş yönetici’su Bill Barhydt, Bitcoin 2020’nin son zamanlarda zirvelerine ulaşmadan geçmişte yaratıcı olduğu hisselerini artırdı.

Sayısız zaman geçmişte attığı tweet dizisi aracılığıyla Abra’nın Bitcoin sahipliğini artırdığını ve ayrıca portföyünün 50’sini oluşturduğunu söyleyen Barhydt, bitcoin aslında dünyadaki en gerçekten iyi (PL) harcama fırsatıdır diyor.

İlginizi çekebilir: Microstrategy, Bitcoin’i bünyesinde 100 uzun yıllar tutacağını söylüyor

Bitcoin’i en gerçekten iyi (PL) harcama aracı kılan karakteristik nedir?

Baş yönetici’ya bağlı olarak Bitcoin kripto para yönetimi biriminin en gerçekten iyi (PL) harcama aracı olmasının en önemli nedenlerinden bir kişi Bitcoin kıtlığı.

“Son zamanlarda Bitcoin basılması önümüzdeki yıllarda sıfıra yaklaştıkça fiata e karşı değeri fırlayıp, artmaya ısrar edecek. Nakit veya fiat olarak da adlandırılan devlet vasıtasıyla basılan para yönetimi kelimenin tam anlamıyla değersizleşirken, Bitcoin değeri ele alındı ​​ kalıyor. Hiçbir yaş aslında olduğundan çok çok daha az fiat basılmayacak. Sıkı fonlar gittikçe daha da değersizleşecek.”

23 Ekim Youtube zorlayıcı yayınında Abra Baş yönetici’su Barhdyt USDT ve ayrıca USDC iyilik stablecoinlere ve ayrıca CBDC’lere de değindi.

“Çevrimiçi yuan iyilik Uluslararası CBDC ihraçları, yer bankalarının para yönetimi basmayı bırakacağı anlamına gelmiyor. Doğru tersine, kim rahatsızlık kelimenin tam anlamıyla istenilen yaş para yönetimi basma davranışlarına ısrar etmelerini kolaylaştırıyor.”

Baş yönetici’nun kim yorumları Bitcoin’in kim uzun yıllar son zamanlarda zirvelere ulaşması aracılığıyla beraber geliyor. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı PayPal’ın ardından 2020’nin en uzun seviyesini gördü.

İlginizi çekebilir: Bitcoin 12 birçok bin dolarlık tolerans seviyesini kırdı

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Abra CEO’su: Nakit değersiz hale geliyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply