AC desteği olmayan bilgisayarlara hız dopingi

AC desteği olmayan bilgisayarlara hız dopingi

Evlerde yanı sıra ofislerde önemli ölçüde daha son derece kablosuz iletişim gerçekten istiyorum ediliyor. Bunun sonucunda da kablosuz İnternet bağlantısında daha uzun hızlar gerekiyor. Kullanıcıların kim beklentisine bağlantı veren teknolojiler yanı sıra kim teknolojileri destekleyen ürünler de peş peşe olay. Kablosuz ağın hızını 3 katman artıran son zamanlarda üretim iletişim standardı olan 802.11ac destekli İnternet ürünleri önemli ölçüde artıyor. Kim konuda en son derece sürüm aracılığıyla tüketicilere seçenek sunan etiket olan TP-LINK, AC destekli son zamanlarda USB adaptörünü satışa sundu.

802.11ac desteği olmayan bilgisayarları kim standarda terfi ettiren Archer T2UH, kristal netliğindeki 5GHz mühür ileri 433Mbps, 2.4GHz bandında 150Mbps kablosuz hız aracılığıyla en acımasız uygulamalar için pozitif bir USB adaptör. HD çevrimiçi video, dijital organizasyon tercih uzun hız gerektiren uygulamalarda etkinlik düşmesi yaşamadan hemen yanı sıra sıklıkla bir kablosuz iletişim sağlayan ticari mal, AC desteği olmayan bilgisayarlara hız dopingi yapıyor.

Archer T2UH USB adaptör ileri 3dBi çıkarılabilir anten kuruluş alıyor. Anten, türünün tek örneği yönlere çevrilebiliyor yanı sıra sayısız ortamlara bağlı olarak ayarlanabiliyor. Kim sayede çok daha fazlası bağımsızlık yanı sıra daha önemli kablosuz koruma alanı ödünç almak etmeyi sağlıyor. Çıkarılabilir anten, istendiğinde değiştirilebiliyor.

Dahili antenli adaptörlere bağlı olarak kayda gerçekten değer oranda daha uzun etkinlik sunan Archer T2UH, hem masaüstü hem taşınabilir bilgisayarlarda kullanıma pozitif. Ürünün 1 ölçü uzunluğundaki USB genişleme kablosu, kullanımı daha sessiz hale getiriyor. Archer T2UH USB adaptör, 802.11a/b/g/n ürünleriyle de geriye dönük takip. Enfes tasarımı sayesinde hem apartman hem işyeri kullanımı için pozitif olan ürünün ipuçları edilen dönüşüm fiyatı 47 USD +KDV.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AC desteği olmayan bilgisayarlara hız dopingi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply