AC destekli, Çift Bantlı TP-LINK Archer C8 Yönlendirici – Hardware Plus

AC destekli, Çift Bantlı TP-LINK Archer C8 Yönlendirici – Hardware Plus

TP-LINK’in kablosuz karşılık hızını 3 katman artıran 802.11ac destekli son zamanlarda yönlendiricisi Archer C8, uzun uzmanlaşmış özelliklerinin ve ayrıca değişik yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde kentsel tasarımı aracılığıyla de bildirmek çeken bir ticari mal.

Dünyanın bir numaralı kablosuz İnternet markası TP-LINK, son zamanlarda kablosuz İnternet standardı olan 802.11ac destekli ticari mal çeşidini tutarlı artırıyor. Zaten piyasada AC destekli en fazla modele yaratıcı olan hizmet sağlayıcı, son zamanlarda yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde gelişmiş bir yönlendirici (router) modelini satışa sunuyor. TP-LINK Archer C8 sürüm yönlendirici, çift kanallı, AC destekli yanı sıra toplamda 1.75Gbps iyilik şaşırtıcı bir şekilde uzun kablosuz karşılık hızına ulaşabilen bir ticari mal.

Ana sayfa veya ofisteki çeşitli cihazın kablosuz ağa bağlanmasını sağlayan yanı sıra ultra uzun tempo sunan Archer C8, türünün tek örneği, kentsel yanı sıra gelişmiş tasarımı aracılığıyla de bildirmek çekiyor. Kozmopolit evlerin salonlarında adeta bir aksesuar olarak merkez bulabilecek olan Archer C8, beyaz renkli kasası aracılığıyla başına farklı renkler ortama huzur sağlayabiliyor.

Çift çıkış desteği sunan ticari mal 5GHz kanalında 1.3Gbps, 2.4GHz kanalında ise 450Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Uzun tempo gerektiren uygulamalar 5GHz kanalında sessiz yanı sıra birdenbire yapılabiliyor; e-Blog yazısı, internette sörf iyilik uygulamalar için ise 2.4GHz kanalı kullanılıyor.

Yoğun strateji bileşenler, cazibe odaklı WiFi teknolojisi

TP-LINK Archer C8, acımasız strateji özelliklere yaratıcı. Çift çekirdekli 800MHz hızında bir işlemci çipi, yönlendiricinin ‘can damarı’nı oluşturuyor. Hem WiFi, hem Ethernet, hem de USB karşılık desteği sunan ekipman, düz veya ofisteki bütün donanımları uzun hızlarla kablosuz ağa kombine edebiliyor.

Uzun ipucu gücüne yaratıcı 3 adet anteni aracılığıyla WiFi koruma alanını genişleten Archer C8, kesintisiz yanı sıra dikkatle bir kablosuz İnternet bağlantısı sağlıyor. Etkin Beamforming (hüzmeleme) teknolojisi sayesinde ağa ilişkili cihazların yerini saptayarak kablosuz ipucu gücünü o yönlere düzgün yükseltebilen ticari mal, bu nedenle hedefe yönelik yanı sıra uzun performanslı bir kablosuz karşılık oluşturuyor.

Bir kişi USB 3.0 aslında olmak üzere Bir çift adet USB girişi olan cihazda kim girişler sessiz ulaşılabilecek moda trendi konumlandırılmış. Yazıcı, taşınabilir sabit disk iyilik ekipman yönlendiriciye kolaylıkla bağlanabiliyor yanı sıra gerektiğinde USB 3.0’ın uzun çalışmalar aktarım hızlarından yararlanılabiliyor. Cihazda benzer şekilde ultra derhal Gigabit kablolu karşılık girişleri de bulunuyor. Kablolu bağlantıda da uzun tempo sunan ticari mal 1000Mbps’ye varan kurumsal/dönem oranı verimliliğinde WAN/LAN bağlantısı sağlıyor.

İster yatay ister yüksek olarak kullanılabilen ticari mal, arkasındaki sonsuz dinlenme deliği sayesinde kesintisiz uzun tempo performansı sunuyor. TP-LINK Archer C8 Tavuk’de 258 USD+KDV fiyatla satışa sunuluyor.

TP-LINK Archer C8 AC1750 Kablosuz Çift Kanallı Gigabit Yönlendirici

Taze üretim 802.11ac standardı desteği

– Çift çıkış (dual band) destekli ekipman, 5 GHz kanalında 1300 Mbps, 2.4GHz kanalında ise 450Mbps tempo aracılığıyla toplamda 1750Mbps kablosuz tempo sunar

– Başına yöne optimum koruma alanı yanı sıra dikkatle karşılık için 3 adet dual band çıkarılabilir dışarıda yanı sıra 3 adet dahili anten

– Harika bir şekilde gigabit karşılık noktaları aracılığıyla ultra derhal aktarımlar

– 802.11 a/b/g/n/ac ürünleri aracılığıyla gözlemlemek

– USB 3.0 + USB 2.0 karşılık noktaları

– Web sitesi ziyaretçisi Dünya çapında Ağ Erişimi (Guest Network Access) özelliği

– IPv6 destekli

– IP Tabanlı Mühür Genişliği Denetimi (IP-based Bandwidth Control), yönlendiriciye bağlanmış olan cihazların mühür genişliğini daha basit yönetme olanağı

– WiFi açma/kapatma tuşu

– WPS tuşu sayesinde, WPA kablosuz güvenlik ve güvenlik şifrelemesi sıradışı bir dokunuşla gerçekleştirilebilir,

– WPA-PSK/WPA2-PSK şifrelemeleri

– Çeşitli yabancı Dil desteği sunan Hızlı Inşa etmek Asistanı (Easy Setup Assistant), derhal yanı sıra sorunsuz bir montaj sürecinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AC destekli, Çift Bantlı TP-LINK Archer C8 Yönlendirici – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply