AC destekli, çift bantlı TP-LINK Archer C8 yönlendirici; Hem Çok Hızlı, Hem Çok Şık – Hardware Plus

AC destekli, çift bantlı TP-LINK Archer C8 yönlendirici; Hem Çok Anında, Hem Çok Şık – Hardware Plus

Dünyanın bir numaralı kablosuz İnternet markası TP-LINK, son zamanlarda kablosuz İnternet standardı olan 802.11ac destekli öğe çeşidini tekrar tekrar artırıyor. Zaten piyasada AC destekli en fazla modele kurucu olan hizmet sağlayıcı, son zamanlarda ve ayrıca istisnai olarak gelişmiş bir yönlendirici (router) modelini satışa sunuyor. TP-LINK Archer C8 sürüm yönlendirici, çift kanallı, AC destekli ve ayrıca toplamda 1.75Gbps seç istisnai olarak uzun kablosuz karşılık hızına ulaşabilen bir öğe.

Apartman veya ofisteki sayısız cihazın kablosuz ağa bağlanmasını sağlayan ve ayrıca ultra uzun tempo sunan Archer C8, benzersiz, kozmopolit ve ayrıca gelişmiş tasarımı aracılığıyla de uyarı çekiyor. Kozmopolit evlerin salonlarında adeta bir aksesuar olarak merkez bulabilecek olan Archer C8, beyaz renkli kasası aracılığıyla başına farklı renkler ortama uyumluluk sağlayabiliyor.
Çift elektrik prizi desteği sunan öğe 5GHz kanalında 1.3Gbps, 2.4GHz kanalında ise 450Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Uzun tempo gerektiren uygulamalar 5GHz kanalında sessiz ve ayrıca aniden yapılabiliyor; e-Blog yazısı, internette sörf seç uygulamalar için ise 2.4GHz kanalı kullanılıyor.

Yoğun prosedür bileşenler, cazibe odaklı WiFi teknolojisi
TP-LINK Archer C8, acımasız prosedür özelliklere kurucu. Çift çekirdekli 800MHz hızında bir işlemci çipi, yönlendiricinin ‘can damarı’nı oluşturuyor. Hem WiFi, hem Ethernet, hem de USB karşılık desteği sunan makine, daire veya apartman dairesi veya ofisteki bütün donanımları uzun hızlarla kablosuz ağa kombine edebiliyor.

Uzun işaret gücüne kurucu 3 adet anteni aracılığıyla WiFi sigorta kapsamı alanını genişleten Archer C8, kesintisiz ve ayrıca güvenli ve emniyetli bir kablosuz İnternet bağlantısı sağlıyor. Etkin Beamforming (hüzmeleme) teknolojisi sayesinde ağa ilişkili cihazların yerini saptayarak kablosuz işaret gücünü o yönlere etkili bir şekilde yükseltebilen öğe, sonuç olarak hedefe yönelik ve ayrıca uzun performanslı bir kablosuz karşılık oluşturuyor.
Bir kişi USB 3.0 aslında olmak üzere Bir çift adet USB girişi olan cihazda kim girişler sessiz ulaşılabilecek moda trendi konumlandırılmış. Yazıcı, taşınabilir sabit disk seç araçlar yönlendiriciye kolaylıkla bağlanabiliyor ve ayrıca gerektiğinde USB 3.0’ın uzun istatistikler aktarım hızlarından yararlanılabiliyor. Cihazda benzer şekilde ultra hemen Gigabit kablolu karşılık girişleri de bulunuyor. Kablolu bağlantıda da uzun tempo sunan öğe 1000Mbps’ye varan kurumsal/yaş oranı verimliliğinde WAN/LAN bağlantısı sağlıyor.

İster yatay ister yüksek olarak kullanılabilen öğe, arkasındaki hiç bitmeyen mola deliği sayesinde kesintisiz uzun tempo performansı sunuyor. TP-LINK Archer C8 Tavuk’de 258 USD+KDV fiyatla satışa sunuluyor.

TP-LINK Archer C8 AC1750 Kablosuz Çift Kanallı Gigabit Yönlendirici
– Son zamanlarda üretim 802.11ac standardı desteği
– Çift elektrik prizi (dual band) destekli makine, 5 GHz kanalında 1300 Mbps, 2.4GHz kanalında ise 450Mbps tempo aracılığıyla toplamda 1750Mbps kablosuz tempo sunar
– Başına yöne optimum sigorta kapsamı alanı ve ayrıca güvenli ve emniyetli karşılık için 3 adet dual band çıkarılabilir dışarıda ve ayrıca 3 adet dahili anten
– Kusursuz gigabit karşılık noktaları aracılığıyla ultra hemen aktarımlar
– 802.11 a/b/g/n/ac ürünleri aracılığıyla gözlemlemek
– USB 3.0 + USB 2.0 karşılık noktaları
– Web sitesi ziyaretçisi Dünya çapında Ağ Erişimi (Guest Network Access) özelliği
– IPv6 destekli
– IP Tabanlı Mühür Genişliği Denetimi (IP-based Bandwidth Control), yönlendiriciye bağlanmış olan cihazların mühür genişliğini daha basit yönetme olanağı
– WiFi açma/kapatma tuşu
– WPS tuşu sayesinde, WPA kablosuz gözetim şifrelemesi garip bir dokunuşla gerçekleştirilebilir,
– WPA-PSK/WPA2-PSK şifrelemeleri
– Çeşitli yabancı Dil desteği sunan Hızlı Inşa etmek Asistanı (Easy Setup Assistant), hemen ve ayrıca sorunsuz bir inşa etmek sürecinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AC destekli, çift bantlı TP-LINK Archer C8 yönlendirici; Hem Çok Hızlı, Hem Çok Şık – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply