Accenture Türkiye Teknoloji Sektöründe Büyümeyi Sürdürüyor – Hardware Plus

Accenture Türkiye Teknoloji Sektöründe Büyümeyi Sürdürüyor – Hardware Plus

Türkiye’deki varlığını güçlendirerek büyümeye ısrar eden Accenture’ın Teknoloji Danışmanlığı Şehir dışı Lideri Uğur Karakaya oldu. Komplikasyon aracılığıyla stresli yakalama bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

 

“Accenture Türkiye Teknoloji Sektöründe Büyümeyi Sürdürüyor 

Müşterilerinin uzun performansa yaratıcı firmalar yanı sıra kurumlar haline gelmesine pratik olan yanı sıra Türkiye’deki rolünü Türkiye’nin organizasyon yanı sıra şirketleri aracılığıyla insanlar ligindeki iddiasını gerçekleştirmesini teslim etmek olarak tanımlayan Accenture, Uğur Karakaya’yı Teknoloji Danışmanlığı Şehir dışı Lideri olarak atadı.

Hacettepe Üniversitesi’nden {mezun} olduktan bundan sonra organizasyon yaşamına Yazılım uygulaması Yenileme Mühendisi olarak başlayan Karakaya, 16 her yıl kariyerinde ilerleme sektörünün önde itibaren global firmalarında çalıştı. Teknoloji danışmanlığı, Düzeni Entegrasyonu yanı sıra Muazzam Yerel Projeler için Adım Bina yanı sıra Satışı, Deneyimli Hizmetler, İş Yenileme tercih pek şaşırtıcı bir şekilde alanda deneyimli, patron yanı sıra zirve düzey yöneticilik yaptı.

2014 başında Accenture Türkiye bünyesine katılan Uğur Karakaya, sivil yanı sıra özelleştirilmiş sektörde; kapsamlı düzeni entegrasyonları, istatistikler merkezleri, düzeni yanı sıra ekipman altyapıları, ortakatman, topluluk rutin entegrasyonları, kuruma özelleştirilmiş rutin/yazılım programı iyileştirme, bakım odaklı yapısal, organizasyon şüreçleri yönetimi yanı sıra entegrasyonu, koruma, veri kaynağı, veriambarı, organizasyon zekası, CRM alanlarında birkaç yardımcı projede patron yanı sıra strateji yanı sıra adım lideri olarak yükümlülük almıştır. İş tecrübesinin ve ayrıca önemli ölçüde Türkiye’nin yerel uygun fiyatlı gücünü artıracak projelerde olanaklar alıyor yanı sıra kim konuda organizasyonlara proaktif olarak olarak katılıyor.

Önemli ölçüde fantezi kapsamlı hacimli IT projelerinin ortaya çıkarılması, adım üretilmesi, tasarlanması, kapsamlı oturum, toplantı, celse yanı sıra adım ekiplerinin kurulması yanı sıra yönetilmesi konularında tecrübeli olan Karakaya, Accenture’da bütün bütün endüstriler için Teknoloji Danışmanlığı Şehir dışı Lideri olarak yükümlülük yapacak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Accenture Türkiye Teknoloji Sektöründe Büyümeyi Sürdürüyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply