Acer Aspire A315 inceleme (Ryzen’lı dizüstü bilgisayar!)

Acer Aspire A315 inceleme (Ryzen’lı dizüstü bilgisayar sistemi!)

Acer Aspire A315 inceleme videomuzda, Ryzen 3 işlemcisi aracılığıyla bildirmek çeken modelin detaylarına çok yakından bakıyoruz.Acer Aspire A315 inceleme

İlk olarak cihazın tasarımına bakacak olursak çok sadece, bunu söyledikten sonra buılunduğu segmente bağlı olarak sofistike bir cihazla e karşı karşıyayız. Ürünün kasasında kullanılmış fırçalanmış ortaya çıkmak, plastik emlak olmasına ne olursa olsun daha kaliteli bir hissiyat uyandırmış.

Cihazın ileri 2x USB 3.0, 1x USB 3.0, 1x HDMI 2.0, SD hafıza kartı, Ethernet, kulaklık yanı sıra adaptör girişleri bulunuyor. Çiklet klavyeye yaratıcı varyasyon, num padiyle hep birlikte açıkça teşekküllü bir klavye barındırıyor. Bunlara ek olarak ürünün 2.3 kg olduğunu da belirtelim.

15.6 inç göster boyutunda 1366 x 768 yerleşim sunan ekipman, LCD LED göster aracılığıyla olay. Bileşenler bileşenlerinde en bildirmek baştan çıkarıcı tespit ise Ryzen 3 2200U işlemcisi. Zen mimarisini kujllanan yanı sıra 14 nm imalat sürecinde üretilen kim işlemci çipi, 2 merkez yanı sıra 4 izlek yapısında. Sıradan hızı 2.5 GHz olan işlemci çipi, Boost aracılığıyla 3.4 GHz’e {kadar} kol saati hızını çıkartabiliyor. İşlemcide tesis banliyö SenseIM teknolojisi sayesinde uygulamaların gereksinim duyduğu enerji sentetik akıl vasıtasıyla belirleniyor yanı sıra daha yüksek bir cep telefonu istihdam deneyimi sunuyor.

İşlemciyle beraber Radeon Vega 3 resim birimi olmasına karşın incelediğimiz modelde 2 GB RAM‘li dışarıda Radeon 535 resim kartı da bulunuyor. Bunlara ek olarak 4 GB DDR4 RAM yanı sıra 1 TB HDD olduğunu da belirtelim. Kim bileşenler bileşenleriyle beraber günlük kayıt istihdam yanı sıra LoL, CS:GO seç oyunlarda cihazı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Yine de 4 GB‘lık RAM kapasitesinin tesis tesis fakir kaldığını belirtmemiz gerekiyor.

Nihayet pilden söyle edecek olursak 2 kabin 4810 mAh‘lik elektrik pili 6 saate varan bir elektrik pili ömrü sunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer Aspire A315 inceleme (Ryzen’lı dizüstü bilgisayar!)

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply