Acer AspIre P3 – Hardware Plus

Acer AspIre P3 – Hardware Plus

Not defteri seç Ultrabook: Acer Aspire P3

Önemli ölçüde Eğitim kurumu öğrencilerinin ilgisini çekecek olan Acer Aspire P3 ikisi bir arada, yönetim kolaylığı yanı sıra birlikte çalışmak rahatlığıyla bildirmek çekiyor.

İkisi bir arada UItrabook modelleri, dizüstü bilgisayar sistemi sektörüne gölge katmaya işlem. Markaların bazı durumlarda o {kadar} etkili ürünleri çıkıyor ki geleneksel dizüstü bilgisayar sistemi kullanıcılarını kıskandırabiliyor. Acer Aspire P3 de kim potansiyeli taşıyan, minik bir varlık.

İnce yanı sıra küçük

Acer Aspire P3, kutusundan kılıfı yanı sıra klavyesiyle beraber çıkıyor. Kesinlikle, varlık pratikte bir hap fakat klavye aparatıyla beraber olay olmasıyla dizüstü bilgisayar sistemi olarak da sorunsuz bir stil kullanılabiliyor. İşletim sistemi, spekülasyon edeceğiniz üzere Windows 8. Ürünün deri yapımı kılıfı gözetim sağlarken, aynı anda klavye desteği sunuyor olmasıyla da bildirmek çekiyor. Klavye ileri batarya yok. Klavye, Aspire P3 aracılığıyla bağlantısını Bluetooth üzerinden sağlıyor. Bu nedenle -uzun aralıklarla da olsa- suçlamak etmemiz gerekiyor. Klavyenin tuşlarının dizilimleri nispeten etkileyici olsa da tuşların basma hissiyatı gayet etkili.

Ekranı 11 inç

Ürünün 11 inçlik ekranı, 1366 x 768 piksellik bir müzakere sağlıyor. Ekranın minik olması sebebiyle kim müzakere, göze istisnai olarak batmıyor. Gölge kalitesi için de “fena kesinlikle değil” diyebilirim. Fakat dokunmatik ekranının yüzeyi, kaliteli olduğunu vurgular nitelikte. Ekranda parmağımın resmi olarak “aktığını” belirteyim. Arka uç tarafında 5 megapiksellik elektronik kamera barındıran üründe yüz kameraya da tesis verilmiş. Intel’in Core i5 3339Y işlemcisine tesis veren Ultrabook, aşağı elektrik enerjisi tüketimini hedefliyor. 1.5 GHz hızında satış elemanı 2 çekirdeği, Hyper Threading teknolojisiyle beraber 4 çekirdekmiş seç işliyor. 3 boyutlu yazılımları Intel HD Graphics 4000 desteğiyle çalıştıran Aspire P3, 4 GB RAM’e yaratıcı. 120 GB SSD depolama alanı alanı sunan varlık, bir fasulye USB 3.0 bağlantısı sunuyor.

Ürünün performansı, internete girin, farkına varmak biriktirmek, e-postaları belirlemek etmek yanı sıra parmak şıklatmak monitör seç genel hareket için çok bol. Fakat organizasyon oynamak için işlemcinin istisnai olarak da pozitif olmadığını belirteyim. Daha istisnai olarak elektrik enerjisi tasarrufunu hedefleyen modellerin oyunlarda daha aşağı verimlilik göstermeleri, genellikle genellikle karşılaştığımız bir sağlık durumu.

Bu nedenle: Acer Aspire P3, etkili tasarımıyla hızlı taşınabilen ikisi bir arada Ultrabook olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak alınır?

• Deri yapımı kılıfı

• Hızlı taşınabilirliği

• Fiyatı

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer AspIre P3 – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply