Acer Aspire U27 All-in-One Sıvı Soğutmalı Olarak Çıkacak

Acer Aspire U27 All-in-One Sıvı Soğutmalı Olarak Çıkacak

Acer’ın taze duyurduğu U27 all-in-one bilgisayarı LiquidLoop soğutma teknolojisi sayesinde fan olmadan soğutma sağlayabiliyor.

Acer’ın kim yeniliği gerçekten devasa bunu göz önünde bulundurarak uzun donanıma yaratıcı all-in-one bilgisayarlarında fan sesi dürüst gerçek bir problem olabiliyor. Bunlara ek olarak kim fansız soğutma teknolojisi sayesinde bilgisayar sistemi inanılmaz daha sağlıklı.

27 inç büyüklüğündeki göstermek müzakere olarak nispeten sinirli yaratıyor. 1920 x 1080 çözünürlüğe yaratıcı dokunmaktik ekranda inç her 82 piksel düşüyor. Çeşitli diğer taraftan ileri merkez banliyö bölgesi Intel fotoğraf işlemciler inanılmaz devasa bir soğutma sistemi istemiyor.

Taze çıkan bir inanılmaz all-in-one tercih U27, kızılötesi kamerası sayesinde Windows Hello özelliğini destekliyor. Bilgisayarın ileri HDMI portu merkez alıyor kim sayede not Yine bir başka işlerde de kullanılabilir. 1099$’dan başlayan fiyata yaratıcı olan cihazlarda taze üretim Intel Core işlemci çipi, 32 GB RAM ve ayrıca Intel Optane Memory sürücüsü bulunuyor. U27 Temmuz ayında satışa çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer Aspire U27 All-in-One Sıvı Soğutmalı Olarak Çıkacak

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply