Acer, CES’te 4 Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı – Hardware Plus

Acer, CES’te 4 Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı – Hardware Plus

Acer, Las Vegas’ta düzenlenen CES’te 4 son zamanlarda dizüstü bilgisayarını tanıttı. Chromebook 11 serisi, Nitro 5 organizasyon bilgisayarı ve ayrıca son zamanlarda Swift 7 ve ayrıca Acer Spin 3’ü lanse eden Acer, fuara hemen başladı.

Amerika’nın Las Vegas eyaletinde düzenlenen CES’te Acer şov yaparak başladı. Chromebook ailesine 11 serisini karışık eden marka adı, Nitro 5 organizasyon bilgisayarının ve ayrıca Swift 7 ve ayrıca Spin 3 modellerini de tanıtarak 4 türünün tek örneği üreticisi aracılığıyla karşımıza çıkıyor.

Acer Chromebook 11 Serisi

(*4*)

Yeni Acer Chromebook 11; taşınabilir, fansız bir oluştur ve ayrıca 11,6 inçlik bir göstermek sunan yapısıyla geldi. Kim yüzden cihazı genel olarak genel olarak yakın taşıyacak veya iş arkadaşı alanlarda kullanacak tüketiciler ve ayrıca aileler için birebir olan üreticisi, aynı şekilde 2 USB 3.1 Grup C portu sayesinde hemen çalışmalar aktarımına olanak tanıyor.

Tarih boyu istihdam için 10 saate varan elektrik pili ömrü sunan Acer Chromebook 11, hepsi birden, satışa sunulduğu andan gelen Google Play’i eksiksiz bir stil destekliyor gidiyor. Intel Celeron işlemci çipi, 2GB ya da 4GB bellek ve ayrıca 16GB ya da 32GB eMMC depolamayla hep birlikte itibaren üreticisi, 2 USB 3.0 portu ve ayrıca Bluetooth 4.2 de erişilebilir. Müşteriler, hemen ve ayrıca saygın 2×2 MIMO 802.11ac Wi-Fi kablosuz iletişim standardı sunuyor.

Acer Chromebook 11, dokunmatik ya da dokunmatik olmayan modellerindeki 11,6 inçlik IPS ekranı ve ayrıca 1366×768 yerleşim sunarken sıkı 18,15 mm inceliğinde ve ayrıca 1,1 kg hafifliğindeki yalın ve ayrıca taşınabilir formda gidiyor.

Acer Nitro 5 Yıldızcık Dizüstü Bilgisayarı

Acer, bu akşam heyecan verici lazer cihazı dokumalı bir tasarımda en uygun düzey performansı bulma oyuncular için zanaat son zamanlarda Acer Nitro 5 organizasyon bilgisayarını duyurdu. Windows 10 aracılığıyla desteklenen son zamanlarda 15,6 inç Full HD ekranlı dizüstü kişisel bilgisayar, oyuncuları hedefliyor. Acer Nitro 5, çok daha hızlı fotoğraf işlemi, daha derin ışıklandırma ve ayrıca ekstra yapı ayrıntısı için son zamanlarda yaratılış AMD Radeon™ RX560 aracılığıyla hep birlikte olay.

Nitro 5’in dahili zorlu hal sürücüsü, 512 GB’a {kadar} artırılabiliyor ve ayrıca en son zamanlarda oyunlar, şarkılar ve ayrıca filmler için bolca banliyö sağlıyor. 32 GB’a {kadar} çıkabilen aydınlatma hızındaki DDR4 RAM, SSD aracılığıyla birleştiğinde, kişisel bilgisayar sıkı saniyeler sağa açılabiliyor, yüklenebiliyor ve ayrıca yeniden inşa başlatılabiliyor; dolayısıyla oyuncular beklenmedik bir şekilde işe koyulabiliyorlar. Acer’in NitroSense özelliği, savaşın eşiğindeyken CPU/GPU’nun izlenmesine olanak tanıyor ve ayrıca Acer CoolBoost aracılığıyla en harika stil çalışması için soğutucu fan hızı ayarlanabiliyor.

Hemen ve ayrıca saygın 802.11ac çift mühür kablosuz teknolojisi, USB Grup C, HDMI 2.0 ve ayrıca Gigabit Ethernet de karışık bolca port sunan Nitro 5, 799 para ve ayrıca 1099 Euro fiyatla olay.

Dünyanın en incesi: Acer Swift 7

Acer bu akşam dünyanın en yalın dizüstü bilgisayarı , son zamanlarda Swift 7’yi de tanıttı. Kesinlikle 8,98 mm inceliğe kurucu son zamanlarda Swift 7, acımasız bir Intel Core i7 işlemciyi, bütün tarih süren elektrik pili ömrünü ve ayrıca bireysel ve ayrıca dikkatle bir 4G LTE bağlantısını bir araya getiren ultra taşınabilir tasarımıyla ha-reketlilik için zanaat, Windows 10 çalışma sistemine kurucu gidiyor stil getiriyor.

Dahili Intel XMM 4G LTE modemi barındıran Swift 7, Nano SIM hafıza kartı girişine ayrıca eSIM profillerinin indirilmesine ve ayrıca aktivasyonuna olanak tanıyan eSIM teknolojisine de kurucu. 2×2 MIMO özelliğine kurucu 802.11ac kablosuz özelliği, çalışma ortamı veya ana sayfa ağına saygın ve ayrıca hemen bağlantılar sağlıyor.

7. yaratılış Intel Core i7 işlemciyle desteklenen Swift 7,  10 saate {kadar} elektrik pili ömrü sağlıyor. 256 GB’lık PCIe SSD depolamak sunarken 8 GB’lık LPDDR3 bellek de sayısız görevlerin akıcı ve ayrıca eğilimli kalmasını sağlıyor. Başparmak izi okuyucusu aracılığıyla Windows Hello ile parolaya gerekir kalmadan daha dikkatle bir stil giriş yolu yapılmasına olanak tanıyor.

Acer Spin 3

Acer,  yenilenen Spin 3 dizüstü bilgisayarını da duyurdu. Güçlü ve ayrıca 360° dönebilen çift torklu eklemi, garip bir cihazda dizüstü bilgisayarı, tableti, ekranı ve ayrıca yerden fiyat indirimi eden ‘V’ modunu bir araya getiriyor.

8. yaratılış Intel Core işlemciyle ve ayrıca heyecan verici depolamak seçenekleriyle donatılmış Spin 3, benzersiz performansı taşınabilirlikle birleştiriyor. Acer TrueHarmony teknolojisine kurucu yüz yüze rahip 2 hoparlörüyle hep birlikte teknik halindeyken sanal Meslekler ve ayrıca organizasyon için 12 saate {kadar} elektrik pili ömrü sağlıyor. Spin 3’ün 14 inç boyutundaki ekranı, IPS teknolojisiyle Full HD’de zorlayıcı bir görüntü sunarken ekrandaki içeriğin benzersiz ayrıntıyla parlamasına olanak tanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer, CES’te 4 Yeni Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply