Acer ConceptD, Good Design Awards ödüllerinin kazananı oldu

Acer ConceptD, Good Design Awards ödüllerinin kazananı oldu

Acer ConceptD serisi ürünleri, 2020 Good Design Awards’ta sayısız bonus teklifi kazanarak; dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fayda galip modeller ise, ConceptD 3 Ezel, ConceptD 7 Ezel dizüstü kişisel bilgisayar ve ayrıca ConceptD 700 masaüstü kişisel bilgisayar oldu.


İlginizi çekebilir: Acer Nitro 5 (AN515-55) İnceleme | Intel i7, GTX 1660 Ti ve ayrıca dahası!


Acer ConceptD, seri dışı tasarlamak hatlarıyla öne çıkıyor

Acer Ofis Tasarlamak İkinci Devlet Başkanı Temsilci Seji Peng, “Kim ödülü kazanabilmek, müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayıp onları karşılayabilmenize ayrılmak. Geçtiğimiz on yıl ConceptD marka adı geliştirici ürünlerimiz piyasaya sürüldüğünde, ConceptD 7 dizüstü bilgisayarımız Good Design ödülünü kazanmıştı. Kullanıcılardan itibaren tavsiye bildirimleri dinledik ve ayrıca ürünlerimizi kullanan insanların ihtiyaçlarını ekstra karşılayabilecek bir bilgisayarı tam olarak nasıl yapabileceğimizi düşündük. Kim on yıl ise, ConceptD 7 Ezel’in Yine bir başka bir Good Design ödülünü kazanmasından ötürü önemli ölçüde üzerinde bir izlenim bırakmak duyuyoruz beri kim bonus teklifi, tasarımcıların yaşam tarzı tarzını anladığımız ve ayrıca dürüst onlara gerçekten değer kattığımız anlamına olay.” dedi.

ConceptD 7 Ezel

ConceptD 7 Ezel, gerçeklik zamanlı 2D ya da 3D renderları ve ayrıca tasarımları kaldırabilecek {kadar} yoğun bir dizüstü kişisel bilgisayar olarak uyarı çekiyor. Önemli ölçüde çekme için son derece ideal olan cihazın 4K UHD Pantone onaylı ekranı, Delta E <2 gölge hassasiyeti aracılığıyla Adobe RGB gölge gamının %100’ünü kapsıyor. 4.096 zorlanma hassasiyetine kurucu dâhili Wacom EMR işaretleyici ise, kullanıcıların kim ekrandan en gerçekten iyi (PL) moda trendi yararlanmalarına imkan veriyor ve ayrıca ima etmek etmeye gerekir kalmadan dizüstü bilgisayarın seramik kaplamalı çelik kasasında sıkıca saklanabiliyor.

conceptd 3 ezel

ConceptD 3 Ezel

ConceptD 3 Ezel, güzel sanatlar ve ayrıca tasarlamak öğrencilerinin ya da hobi sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda zanaat bir dizüstü kişisel bilgisayar olarak öne çıkıyor. Cihazın lekeye ve ayrıca aşınmaya acı MAO (Micro- Arc Oxidation) kaplı yüzeyi ve ayrıca magnezyum-alüminyum alaşımından yapılan kasasıyla ekipman, 1,68 kg ağırlığa kurucu. Kim sayede sarhoş kullanımda rahatlıkla taşınabiliyor. Bunlara ek olarak cihazın 18 saatlik elektrik pili ömrü vaadi olduğunu ve ayrıca parlamayı azaltan Corning Gorilla Glass ekrana kurucu olduğunu da belirtelim.

ConceptD 700

ConceptD 700, hareketli resim yapımcıları, çizgi film çekme sanatçıları ve ayrıca MMİ (yapısal, tasarım, bina ve inşaat) tasarımcıları düşünülerek dizayn edilmiş bir ekipman. ConceptD, herhangi araştırma çalışması ortamına huzur sağlayabiliyor. Cihazdaki 3 dâhili fan, büyük ölçüde rendering yükleri aşağıda rağmen sistemin sıkıca çalışması için cihazı güzel tutarken; ses seviyesinin 40 dBA’nın da aşağıda kalmasını sağlıyor. Kereste görünümlü yükseklik bölüm, sakin bir moda trendi kablosuz ima etmek imkânı tanıyor, aynı şekilde yüz iklim akımı panelinde bir kulaklık yuvası bulunuyor ve ayrıca bilgisayarın {arkasında} keşfedildi paylaştırma ise, kablolarınızı açıkça yerleştirmenizi sağlıyor.

good design award

Good Design Award nedir

Good Design Award, Japonya’da gerçeği nedeniyle ve ayrıca son teknoloji tasarımları ödüllendiren prestijli bir bonus teklifi. Kim bonus teklifi bir müteakip inovasyon dalgasını şiddetle tavsiye ederim etmek için ürünlerin bütün dünyaya tanıtılmasına da kullanışlı olay. Good Design Award, vizyon olarak “herkesin hali vakti yerinde ve ayrıca geliştirici bir yaşam tarzı sürebileceği” bir medeniyet yaratmaya kullanışlı olmayı hedefliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer ConceptD, Good Design Awards ödüllerinin kazananı oldu

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply