Acer günü boş geçirmedi ve alüminyum gövdeli dizüstü bilgisayarını tanıttı

Acer günü boş geçirmedi ve alüminyum gövdeli dizüstü bilgisayarını tanıttı

Acer için hemen başlayan tarih hemen işlem. Çoğunlukla 360 derecelik, 4G LTE destekli kameralarını tanıtan hizmet sağlayıcı, şu anda de son zamanlarda Chromebook modelini kamuoyunun beğenisine sundu.

Acer gerekir Microsoft aracılığıyla gerekse Google aracılığıyla acımasız ilişkileri olan bir şirket. Tayvanlı yapımcı, Windows temelli 2-in-1 PC’lerden bundan sonra, son zamanlarda Chromebook 15 modelini de kamuoyu aracılığıyla resmi olarak paylaştı.

Chromebook 15’in en bildirmek baştan çıkarıcı özelliği alüminyum bir kasaya kurucu olması. Çelikten inanılmaz daha küçük olmasına ne olursa olsun istisnai olarak acımasız olan kim alüminyum, dizüstü bilgisayara ısmarlama bir şıklık katıyor ve Chromebook’un daha sağlıklı ve küçük olmasını sağlıyor.

Yenilenmiş Chromebook 15’de de 15.6 inç Full HD ekrandan yararlanılıyor. Makine, çift birincil Intel Celeron ya da 4 birincil Intel Pentium işlemciyle satın alınabiliyor. Kullanıcılar 4 aracılığıyla 8 GB RAM ve 32 aracılığıyla 64 GB dahili vesayet alanı ortasında istiyorum yapabiliyor. Dizüstü bilgisayarın çeşitli diğer yönler ortasında; USB Type-C 3.1 port, 2 adet USB 3.0 port, Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 desteği, HDMI portu, gürültü ve çıkışı ve SD hafıza kartı hedef pazar bulunuyor.

Dizüstü bilgisayarın ABD fiyatı 399 para olarak belirlenmiş. Ülkemize bir kez geleceği ve geldiğinde fiyatının ne düzeyde olacağı yaklaşık ise bir ana sebep yapılmadı. Tahminimiz, gelişmiş tasarımı aracılığıyla bir bakış dolduran Chromebook 15’nin yılın toparla çeyreğinde Türk kullanıcılar aracılığıyla buluşacağı doğru olsa da hassas ile konuş elektrik enerjisi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer günü boş geçirmedi ve alüminyum gövdeli dizüstü bilgisayarını tanıttı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply