Acer H9500BD – Hardware Plus

Acer H9500BD – Hardware Plus

Karanlık maçları projeksiyonla da izlenir!

Acer H9500BD tahmin cihazı, önemli ölçüde karanlık maçlarında büyük bir alanda tatmin etmek izlemenizi sağlıyor.

Sinemalarda muhtemelen kim {kadar} muazzam değildir ama tatmin etmek izlerken görüntünün büyüklüğünün son derece muazzam olduğunu düşünüyorum. Ne {kadar} önemli görüntü, o {kadar} son derece tatmin etmek rastgele. Büyük olasılıkla de meraklı kanallarımızın reklam ve pazarlama çıkarmak amacıyla ekranı küçültüp durmasından kaynaklı özellikli bir refleks de muhtemelen tabii. Kapsamlı görüntü elde etmek etmenin bir yolu titan iyilik  bir televizyona kuruluş vermekken, bir çeşitli diğer koleksiyon de tahmin cihazları. Acer H9500BD de tahmin cihazı istiyorum etmeyi düşünenler için bir olasılık.

Görünmese de sofistike… 

Ürünün dışarıda yapısı, son derece fazla bir bakış önünde bulunmayacak bir makine olmasına ne olursa olsun keyifli görünür. {Gri} rengi, ürünün güzelliğini tamamlar nitelikte.

Tabii ürünün dışarıda görünümünden ziyade görüntüleme yetenekleri muazzam. Full HD uzlaşma anlaşması sunabilen kim tahmin cihazı aracılığıyla son derece net görüntüler elde etmek edebiliyoruz. 50000/1 gözden geçirme oranı sağlayabilen ürünün en tavsiye çeken özelliği, televizyonların pek çoğunda keşfedildi görüntü hızlandırma teknolojisinin de içerisinde kuruluş alıyor olması. Dolayısıyla filmleri, maçları yanı sıra dizileri son derece daha akıcı bir moda izleyebiliyoruz.

Optimum 300 inç boyutunda görüntü sunabilen ürünü evet ki kim moda istihdam pek de aciz. Çeşitli ölçü uzağa çekilerek bütün duvarın görüntü aracılığıyla kaplanmasını sağlayabileceğiniz kim projeksion cihazı, 3D desteğiyle de tavsiye çekiyor. 3D desteğinin ve ürünün 2D’den 3D’ye değiştir desteği verdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

2000 ansi lümen

Ürünün aydınlatma parlaklığı, 2000 ansi lümen değerine ulaşıyor. Görüntülerin gündüz gözüyle rağmen inanılmaz net bir moda hedefine ulaşmasını sağlayan kim lambanın geleneksel kullanımda 2000 saatlik de ömrü etkinlik. 16:9 biçiminde görüntü sağlayabilen ticari mal, istendiği takdirde 4:3 formatında da kullanılabiliyor.

Dolayısıyla: Acer’ın kim ürünü, maçları büyük bir “ekranda” parça isteyenler vasıtasıyla istiyorum edilebilecek bir tahmin cihazı. 3D yetenekleri ise işin ekstrası gel.

Tetikleyici alınır?

• 2000 ansi lümen lambası

• 3D desteği

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer H9500BD – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply