Acer IconIa W3 – Hardware Plus

Acer IconIa W3 – Hardware Plus

Dünyanın en çok küçük Windows 8 tableti

Acer Iconia W3, ufak yapısıyla taşınabilirliği yüz plana çıkaran bir hap.

Microsoft’un hap piyasasına Windows 8’le erkek arkadaş iyi bir fikir teknik atmasıyla beraber pek istisnai olarak ikisi bir arada Ultrabook yanı sıra hap tanıtıldı. Birbirinden mantıklı olan kim modeller, kullanıcılara tablette de Windows’un kullanılabileceğini gösteriyor. Ne sahip olmak ki piyasaya 10 inçin aşağıda her türlü bir Windows 8 hap çıkmadı. Kim eksiklik mükemmel gören Acer, doğru stajyer işi 8 inçlik tabletiyle karşımıza çıkıyor: Iconia W3.

En taşınabilir Windows 8 hap

Ürünün 8 inçlik kasası, 1.1 cm kalınlığa kurucu. Android tabletler için kim yoğunluk istisnai olarak da öne çıkmasına ana sebep gidiyor bir gerçekten değer değilken, Windows 8 tabletler ile çevrili değerlendirdiğimiz yaş Acer’ın mükemmel girişim çıkarmış olduğunu görüyoruz. 500 büyük baba ağırlığa kurucu olan varlık, taşınabilirliğin sonuçlandırmak noktasında. Epeyce genişçe bir cepte taşınabilecek {kadar} çok küçük yanı sıra sakin bir hap.

Acer Iconia W3’ün opsiyonel olarak alınabilecek klavyesi, Bluetooth üzerinden iletişim kuruyor yanı sıra cihazın kendisinden devasa. Acer bundan sonra tasarımdan ziyade yazım rahatlığına değer vermiş. Ürünün 8 inçlik ekranı, 1280 x 800 piksel müzakere sağlıyor. 186 ppi değerini sağlayan üreticisi, ortak bir görüntü kalitesi sağlıyor. İçerisinde Intel’in Atom Z2760 işlemcisi bulunuyor. Kim işlemci çipi, 2 çekirdeğe kurucu yanı sıra 1.8 GHz hızında çalışıyor. Hyper Threading desteğiyle 4 merkez seç davranan Z2760, sonuç olarak verimlilik artışı da sağlıyor. 2 GB RAM’i bulundu cihazın 32 GB de depolama alanı alanı sahip olmak. MicroSD hafıza kartı yuvası sayesinde hafızası daha da artırılabiliyor. Acer Iconia W3, kim donanımla sarhoş işlemlerin yapılmasını uygulanabilir kılacak {kadar} bir verimlilik sağlayabiliyor. Oyunlar için istisnai olarak da bol olmayan donanımla bunu söyledikten sonra standart oyunlar oynamamız uygulanabilir.

Office’i içerisinde

Acer Iconia W3’ün en bildirmek çeken özelliklerinden bir kişi de Office’in içerisinde yüklü olarak gelmesi. Sonuç olarak Office uygulamaları için hatta daha fazla finans vermemize gerekir kalmıyor. Kim yönüyle önemli ölçüde öğrencileri cazibe hinterlandı Acer, oran olarak da yardımcı bir konumda. 1000 liralık oran etiketi, Windows 8 koşu sistemine kurucu olan bir üreticisi için yardımcı öyle gibi görünmek. Siz ne dersiniz?

Böylece: Acer Iconia W3, öğrenciler için yazılımı mevcut yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde taşınabilir, ucuz bir varlık olarak beğenimizi kazandı.

Sebep alınır?

• Boyutları

• fiyatı

• Office’in mevcut gelmesi

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer IconIa W3 – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply