Acer, IFA Fuarında Spin Serisi Yeni Notebook’larını Tanıttı

Acer, IFA Fuarında Spin Serisi Yeni Notebook’larını Tanıttı

Acer Spin 7, Spin 5, Spin 3 yanı sıra Spin 1 serileri aracılığıyla dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar sistemi ürünlerini genişletti.

Yeni Spin Serisi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar Windows 10 aracılığıyla çalışmaktadır yanı sıra farklı şekillerde kullanılmasını sağlayan son teknoloji 360 ölçüde menteşelerin ve ayrıca Continuum özelliğini barındırır: bir dizüstü bilgisayar sistemi ya da ek olarak, az merkez kaplayan bir göstermek olarak ya da sunumları paylaşmak ya da hareketli resim monitör için kamp çadırı modunda. Kim ekipman en en uygun düzey esnekliği sağlayarak bilgisayar sistemi kullanımını başına ne zaman yanı sıra herhangi bir yer başına zamankinden hızlı hale getirirler.

Spin Serisi, Acer’ın olağanüstü serisi Spin 7 başta aslında olmak üzere özel ihtiyaçları karşılamak için istisnai olarak farklı seçenekler sunuyor. Spin 5 yanı sıra Spin 3 FHD IPS ekranlar yanı sıra anında sağlam hal sürücüleri seç teknolojileri bir araya getirerek güçlü bir etkinlik sunarken, Spin 1 Serisi ise öğrenciler için ya da an bir bilgisayar sistemi toplamak isteyenler için  idealdir.

Modele ilişkili olarak, 3 kata {kadar} çok daha hızlı indirme sağlayan 802.11ac MU-MIMO kablosuz etkileşim teknolojisiyle anında yanı sıra saygın kablosuz etkileşim sunar.  Hepsi birden bak yorgunluğunu azaltan Acer BluelightShield, göz kamaştırıcı yanı sıra net görseller için farklı renkler doymasını maksimuma çıkaran Acer Color Intelligence yanı sıra güçlü yanı sıra net sesler için Acer TrueHarmony özelliklerine sahiptir.

Acer IT Ürünleri İş Birimi, Ofis yanı sıra Ayrılabilir Dizüstü Bilgisayarlar Genel olarak Müdürü James Lin şöyle konuştu: “Yeni Spin serimizle hep birlikte, Acer başına ihtiyaca yönelik istisnai olarak farklı dönüştürülebilir dizüstü bilgisayara yaratıcı olmuştur. Üstün Spin 7 ürünümüz tüketicilerin etkinlik ya da istisnai olarak yönlülükten ödün vermeden en uygun düzey taşınabilirliğe yaratıcı olabilmelerini sağlamaktadır.”

Microsoft Global OEM Reklam Devlet Başkanı Değiştirme Peter Han ise şunları söyledi: “Acer’ın Spin serisi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarları farklı müşterilerin özel ihtiyaçları için kolay erişilebilir olan Windows 10 aracılığıyla katip cihazların çeşitliliğini doğru anlamıyla vurgulamaktadır. Spin serisi içerisinde, müşteriler farklı kullanımlar için pozitif olan, özel ücret seçeneklerine yaratıcı farklı Windows 10 bilgisayarlarından birini seçebilir yanı sıra dönüştürülebilir şekil faktörü onlara kim seçimde istedikleri esnekliği sağlayacaktır.”

Intel Cep telefonu Kapitalist Platformları Genel olarak Müdürü yanı sıra Client Computing Group Devlet Başkanı Değiştirme Chris Walker: “Yeni 7. Yaratılış Intel Core işlemciler Acer Spin serisine olağanüstü biçimde uyumludur yanı sıra 2’si 1 arada kategorisinin sebep kim {kadar} anında büyüdüğünün örneğidir. Öncü 14nm+ peşini bırakmamak, sürdürmek teknolojimiz 7. Yaratılış Intel Core’un performansı maksimuma çıkarmasını sağlarken, kim sağlıklı yanı sıra küçük 2’si 1 arada tasarımların sahip olmak olmasına faydalı aslında olmak için dramatik enerji tasarrufludur” dedi.

Spin 7 Serisi Dünyanın en sağlıklı dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar sistemiı 

Düzenli bir DVD kutusundan daha sağlıklı olan Spin 7 sıkı 10.98 mm kalınlığı yanı sıra sıkı 1.2 kg ağırlığıyla dünyanın en sağlıklı1 dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı haline ücret. 13 inç tümüyle hafif alüminyum tuhaf dağınıklık gövdesi sağlıklı bir kenarla 14 inçlik Full HD IPS Corning® Gorilla® Glass dokunmatik bir göstermek barındırmaktadır. İnce yanı sıra büyükşehir mat daha koyu kasası göz kamaştırıcı gümüş rengi menteşeler yanı sıra touchpad etrafındaki yakut biçimi azaltmak aracılığıyla tamamlanır. Bütün zaman kullanmak sağlayan 8 saate {kadar} elektrik pili ömrü sunar.

Dışarıdan olduğu {kadar} içeriden de şiddetli olan kim ekipman, 7. Yaratılış Intel® Core™ i7 işlemci çipi, 8GB’a {kadar} bellek yanı sıra anında bşr 256GB SSD aracılığıyla benzeri görülmemiş performansı kesinleştirmek eder.  İki USB 3.1 Type-C etkileşim noktası anında çalışmalar aktarımı, dış bir ekrana bağlanma yanı sıra bilgisayarın suçlama edilmesi için entegre edilmiştir.  Kapsamlı bir cam touchpad parmakların en düşük sürtünmeyle yüzeyde pürüzsüzce kaymasına faydalı meydana.

1472642887_Spin_7_04

Spin 5 Serisi 13.3 inç ekranlar yanı sıra opsiyonel işaretleyici girişi aracılığıyla çok küçük yanı sıra kompakt

Spin 5 Serisi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar açıkça açılmalarını sağlayan, fakat dokunmatik göstermek kullanılırken düşmesini önleyen Acer’ın kendine ait sallantısız 360 ölçüde çift torklu menteşe tasarımına sahiptir.  Hafif alüminyum en uygun kapaktaki çapraz, sağlıklı fırçalanmış ortaya çıkmak, tekstil seç bir görünüme sahiptir yanı sıra pis başparmak izlerinin yanı sıra lekelerin toplanmasını önlerken Spin 5’in kavranmasını da kolaylaştırır.

Spin-5_gallery_01

Spin 5 son derece performanslar için  7. Nesile {kadar} Intel Core işlemciler, anında açılma yanı sıra çalışmalar aktarımı için 16GB’a {kadar} anında DDR4 bellek yanı sıra 512GB’a {kadar} SSD depolama alanı alanı barındırır.  Spin 5 bütün zaman etkinlik için 10 saate3 {kadar} elektrik pili ömrü sunar yanı sıra göz kamaştırıcı 13.3 inç Full HD IPS dokunmatik göstermek  Windows Ink ile opsiyonel bir Acer Active Pen aracılığıyla kullanılabilir.  HDR (Uzun Güçlü Aralıklı) görüntüleme desteğine yaratıcı bir HD web kamerası net, göz kamaştırıcı yanı sıra tamamlayınız görseller sunar.

Spin-5_gallery_02

Spin 3 Serisi Daha geniş 15.6 inç ekranlar yanı sıra çift depolama alanı kim ekipmanı hem iş hem de lig için uygun hale getiriyor

Spin 3 dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar 15.6 inç HD ya da Full HD IPS göstermek barındırırlar yanı sıra sağlık ve zindelik görünümlü sağlıklı fırçalanmış bir yüzeye sahiptirler.  6. Yaratılış Intel Core işlemciler yanı sıra 12GB’a {kadar} anında DDR4 bellek aracılığıyla güçlü etkinlik kesinleştirmek edilir.  Benzer şekilde Bir çift depolama alanı desteğine sahiptir yanı sıra hem sağlam hal sürücüleri (256 GB’a {kadar}) hem de halledilir sürücülerle (1 TB’a {kadar}) hep birlikte gelerek anında açılma süreleri yanı sıra kayıt yanı sıra medya dosyaları için yeterli yeterli depolama alanı alanı sağlar.  1.6 mm tuş saldırı mesafeli, arkadan aydınlatmalı ergonomik bir klavye konforlu bir Haberler deneyimi sunar.  Hepsi birden HDR görüntüleme özelliğine yaratıcı bir HD web kamerası yanı sıra bütün zaman etkinlik için 9.5 saate3 {kadar} elektrik pili ömrü barındırmaktadır.

Spin-3_gallery_04

Spin 1 Serisi Sınıf için ya da an bilgisayar sistemi olarak olağanüstü çeşit!

Şaşırtıcı bir şekilde pozitif maliyetleri yanı sıra 9 saate3 {kadar} elektrik pili ömrüyle Spin 1 Serisi öğrenciler için ya da an bilgisayar sistemi olarak kullanılmak için idealdir. Spin 1, 13 inç yanı sıra 11.6 inç Full HD IPS ekranlarla ücret yanı sıra tümüyle taze Intel® Pentium® ya da Celeron® işlemci çipi yapılandırmalarına sahiptir. Eğitim sınıfı ortamları düşünülerek tasarlanan Spin 1 (SP111-31), Windows Ink aracılığıyla Acer Active Pen’i destekler yanı sıra dokunmatik yüzeyde ürünün kullanımı sırasında dayanan antimikrobiyal iyonlu gümüş yerleştirilerek uygulanabilir kılınan Antimikrobiyal Corning® Gorilla® Glass aracılığıyla kaplı ekranlar barındırır.

1472642872_Spin_1_05

Fiyatlandırma yanı sıra Temin Edilebilirlik

Acer Spin 7 Kuzeyinde Amerika’da Ekim ayından gelen 1,199 $’dan yanı sıra EMEA’da Ekim ayından gelen 1,299 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Spin 5 Kuzeyinde Amerika’da Ekim ayından gelen 599 $’dan, yanı sıra EMEA’da Eylül ayından gelen 599 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Spin 3 Kuzeyinde Amerika’da Ekim ayından gelen 499 $’dan yanı sıra EMEA’da Eylül ayından gelen 599 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Spin 1 Kuzeyinde Amerika’da Varyasyon ayından gelen 249 $’dan yanı sıra EMEA’da Varyasyon ayından gelen 299 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Spin Serisi bu gece firmanın aileler, öğrenciler yanı sıra profesyoneller için farklı ekipman yanı sıra çözümlerini duyurduğu Almanya’daki IFA [email protected] yakalama etkinliğinde tanıtıldı. Ekstra deneyim için acer.com/nextatacer adresini randevu al.

Yeni Spin Serisi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlar bu gece firmanın aileler, öğrenciler yanı sıra profesyoneller için farklı ekipman yanı sıra çözümlerini duyurduğu Almanya’daki IFA [email protected] yakalama etkinliğinde tanıtıldı. Ekstra deneyim için acer.com/nextatacer adresini randevu al.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer, IFA Fuarında Spin Serisi Yeni Notebook’larını Tanıttı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply