Acer, IFA Fuarında Swift Serisi Yeni Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Acer, IFA Fuarında Swift Serisi Yeni Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Acer tonit IFA Berlin’deki global yakalama konferansında taze Swift serisi ultra sağlıklı yanı sıra küçük dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Swift 7, Swift 5, Swift 3 yanı sıra Swift 1 adlarıyla 4 seriden dahil kim taze ultra sağlıklı modeller Windows 10 aracılığıyla çalışır yanı sıra başına bütçeye yanı sıra varlık tarzına arzu edilen seçeneklere sahiptir.

Acer IT Ürünleri İş Birimi, Kullanıcı Dizüstü Bilgisayarları Her şey hesaba katılırsa Müdürü Jerry Hou şunları söyledi: “Herkese arzu edilen modelleriyle tümüyle ultra sağlıklı bir dizüstü bilgisayar sistemi serisi olan taze Swift serisini tanıtmaktan etkilemek duyuyoruz. Bir santimetreden daha sağlıklı hafif alüminyum kasasıyla son derece kapsamlı bir konuma kurucu olan Swift 7, bütün tarih etkinlik için verimlilik yanı sıra dayanıklılıktan ödün vermemektedir.”

Intel Cep telefonu Kapitalist Platformları Her şey hesaba katılırsa Müdürü yanı sıra Client Computing Group Devlet Başkanı Temsilci Chris Walker ise şöyle konuştu: “Yeni 7. Yaratılış Intel Core işlemciler verimlilik yanı sıra etkinlik için çıtayı yükselterek aynı anda şaşırtıcı bir şekilde sağlıklı yanı sıra küçük olan tasarımları başarılabilir kılmıştır. Intel yanı sıra Acer’ın şiddetli Katıl yenilikçi tasarımının yakın fantastik verimlilik sunan taze Swift serisi aracılığıyla kendini tümüyle ortaya çıkarmıştır.”

Microsoft’un Global OEM Reklam ve pazarlama Devlet Başkanı Temsilci Peter Han: “Acer’ın taze Swift serisi dizüstü bilgisayarları Windows 10 sistemli bir bilgisayar sistemi ihtiyaç eden müşterilere en son derece temel ihtiyaç duydukları yönler karşılayan son derece sayısız seçenekler sunuyor. İster uzun kaliteli, verimlilik odaklı bir ekipman, ister güçlü yapılı gerçekten değer fiyatlı ya da ikisinin ile çevrili bir ekipman olsun, Swift dizüstü bilgisayarları kahkaha ya da verimliliği en yükseklik seviyeye kurulum için Windows 10 özelliklerini canlı geçirmek için tasarlandılar” diye konuştu.

Acer Swift 7 Ultra İncelikte Bütün Tarih Elektrik pili Ömrü

Swift 7 sıkı 2.48 ekstra pound (1.1 kg) ağırlığı yanı sıra sıkı 0.39 inç (9.98 mm) kalınlığıyla dünyanın 1 cm’den sağlıklı olan başlangıçta dizüstü bilgisayarıdır. Karanlık yanı sıra {altın} rengi tonlarındaki tasarımı acı, tümüyle hafif alüminyum sıradışı parçacıklar gövdesine güzellik katarken, şiddetli Corning® Gorilla® Glass mikro çerçeveli 13.3 inç Full HD IPS[1] ekranına prim bir çizilme direnci sağlar. 9 saate[2] {kadar} elektrik pili ömrüyle yer değiştirme halinde olanlar için etkileyici bir dizüstü bilgisayardır.

Çok küçük yanı sıra anında olan kim üreticisi, 7. Yaratılış Intel Core i5 işlemci çipi, anında 256GB SSD yanı sıra 8GB’a {kadar} bellek aracılığıyla prim bir verimlilik sunar.  En sonuçlandırmak kablosuz teknolojisi (MU-MIMO aracılığıyla 2×2 802.11ac) saygın yanı sıra 3 kata {kadar} çok daha hızlı[3] bağlantılar sağlarken, anında istatistikler aktarımı, dışarıda bir ekrana bağlanma yanı sıra bilgisayarın suçlama edilmesi için 2 USB 3.1 Type-C iletişim noktası eklenmiştir. HDR (Uzun Güçlü Aralıklı) görüntüleme desteğine kurucu bir HD web kamerası net, harika yanı sıra tamamlayınız görseller sunar.

1472642893_Swift_7_02

Swift 5 Uzun Ödül yanı sıra hafiflik!

Tamamen 0.57 inç (14.58 mm) kalınlığı yanı sıra 3 ekstra pound (1.36 kg) ağırlığıyla Swift 5, 14 inç Full HD IPS bir ekranı 13 inç bir çerçeveye sığdırmayı başararak yükseklik düzey taşınabilirlik yanı sıra kullanışlılığa sahiptir. {Altın} rengi işlemeyle İnci Beyazı ya da gümüş rengi işlemeyle Obsidyen Siyahı renklerinde temin edilebilen araçlar fırçalanmış metalik ortaya çıkmak yanı sıra yakut azaltmak vurgularıyla uyarıcı bir görünüme sahiptir.

Swift 5_black_01_575px

7. üretim Intel Core işlemcilerle birbirleriyle anında SSD’ler (256 ya da 512 SATA ya da PCIe), 8GB’a {kadar} bellek yanı sıra en sonuçlandırmak kablosuz iletişim teknolojisi çok küçük bir pakette muazzam sonuçlar vermiştir. Kim şiddetli özellikler 13 saatlik3 elektrik pili ömrü, arkadan aydınlatmalı bir klavye, 2 taraflı bir USB 3.1 Type-C iletişim noktası, dokunmatik göstermek yanı sıra başparmak izi izleyiciler seçenekleriyle tamamlanır.

Swift 5_black_03_575px

Swift 3 Pozitif fiyata ihtiyacınız olan bütün özellikler!

Tamamen 0.7 inç (17.95 mm) kalınlığında yanı sıra 3.3 ekstra pound (1.5 kg) ağırlığında olan Swift 3’ün sağlıklı yanı sıra küçük tasarımı acı bir fırçalanmış hafif alüminyum emlak barındırmaktadır. Etkileyici etkinlik, mobilite yanı sıra koruma için 12 saate {kadar}3 elektrik pili ömrü yanı sıra birkaç vazgeçilmez özelliğe sahiptir.

Swift 3 modelleri 6. ya da 7. üretim Intel Core işlemciler, 14 inç HD ya da Full HD IPS parlama yapmayan ekranlar, anında 512GB SSD’ler, 8GB’a {kadar} bellek yanı sıra anında yanı sıra saygın ağ bağlantısı için 2×2 MU-MIMO 802.11ac kablosuz teknolojileriyle birbirleriyle kazanç.

1472642884_Swift_3_gold_01

Her zaman bulunması gereken çeşitli diğer özellikler ile çevrili USB 3.1 Type-C iletişim noktası (anında istatistikler aktarımları, dışarıda bir ekrana iletişim yanı sıra dizüstü bilgisayarın suçlama edilmesi için) yanı sıra Uzun Güçlü Aralıklı görüntüleme özelliğine kurucu bir HD web kamerası bulunmaktadır. Nihayet, opsiyonel arkadan aydınlatmalı klavye önemli bir 72mm ölçüsünde touchpad aracılığıyla ekranda yürüyüş yanı sıra yer değiştirme için fazlasıyla tesis sunar.

Dahili bir başparmak izi tarayıcısı el dayanağının özgürlük yükseklik köşesinde tesis alır yanı sıra güçlendirilmiş koruma için Windows Hello aracılığıyla ilişkili olarak çalışır. Başparmak izinin taranmasından masaüstüne erişilmesi ile çevrili bir saniyeden az bir zaman dilimi geçer . Aynı anda pozitif kişileri tanıyarak onaylanan kişilerin hareketleriyle iletişim kurar, yanlış davranışlardan caydırır yanı sıra hileli hareketlerin önlenmesine değerli meydana.

1472642887_Swift_3_gold_02Swift 1 Küçük yanı sıra Finans Dostu 

Öğrenciler yanı sıra bütçesi sınırlı olan için hem çok kendi hem de fiyatı küçük olan Swift 1 şaşırtıcı bir şekilde basit taşınabilir bir cihazdır yanı sıra harika bir gerçekten değer katar. Tamamen 0.7 inç kalınlığı yanı sıra (17.9 mm) 3.5 ekstra pound (1.6 kg) ağırlığıyla, başparmak izlerini yanı sıra çizikleri minimuma indiren fırçalanmış metalik benzeri bir kapağa sahiptir. Elektrik butonu yanı sıra touchpadin etrafındaki yakut biçimi kesimli kenarlar yenilikçi bir perspektif sağlar. 12 saate3 {kadar} elektrik pili ömrüyle bir öğrencinin okuldaki bütün günü sırasında yanı sıra fazladan çeşitli saatle karanlık çalışması ya da internette gezinmesi {kadar} dayanabilir. Swift 1, 14 inç HD ekrana, Intel Pentium® ya da Celeron® işlemcilere, 4GB belleğe yanı sıra 32GB, 64GB ya da 128GB of eMMC depolama alanı alanına sahiptir.

Swift 1_06_575px

Fiyatlandırma yanı sıra Temin Edilebilirlik

Acer Swift 7 Kuzeyinde Amerika’da Ekim ayından gelen 999 $’dan, EMEA’da Ekim ayından gelen 1,299 €’dan yanı sıra Çin’de Eylül ayından gelen 6,999 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Swift 5 Kuzeyinde Amerika’da Kasım ayından gelen 749 $’dan, EMEA’da Kasım ayından gelen 749 €’dan yanı sıra Çin’de Ekim ayından gelen 5,999 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Swift 3 Kuzeyinde Amerika’da Ekim ayından gelen 499 $’dan, EMEA’da Ekim ayından gelen 499 €’dan yanı sıra Çin’de Eylül ayından gelen 4,999 ¥’den başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Acer Swift 1 Kuzeyinde Amerika’da Kasım ayından gelen 249 $’dan, yanı sıra EMEA’da Ekim ayından gelen 349 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Doğru prosedür özellikler, fiyatlar yanı sıra temin edilebilirlik bölgelere bağlı olarak ayar gösterebilir. Temin edilebilirlik, varlık yönler yanı sıra pozitif pazarlardaki fiyatlar yaklaşık Beceriler için, lokum www.acer.com ile size en yerel Acer ofisi ya da yetenekli satıcısı aracılığıyla iletişime geçiniz.

Yeni Swift Serisi tonit firmanın aileler, öğrenciler yanı sıra profesyoneller için sayısız üreticisi yanı sıra çözümlerini duyurduğu Almanya’daki IFA [email protected] yakalama etkinliğinde tanıtıldı. Çok daha fazlası Beceriler için acer.com/nextatacer adresini oturum, toplantı, celse ediniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer, IFA Fuarında Swift Serisi Yeni Dizüstü Bilgisayarlarını Tanıttı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply