Acer, IFA Fuarında Yeni Chromebook’larını Tanıttı

Acer, IFA Fuarında Yeni Chromebook’larını Tanıttı

Acer bu akşam IFA Fuarı’nda sektörün 13.3 inç ekrana kurucu başlangıçta dönüştürülebilir Chromebook’u olan Acer Chromebook R 13  aracılığıyla Chromebook ticari mal gamını genişlettiğini duyurdu.

Yeni Chromebook R 13, 360 ölçüde menteşeleri sayesinde hap kullanımı da karışık aslında olmak üzere farklı türünün tek örneği modda kullanılabilen büyük 13.3 inç ekranıyla çok yönlü bir tasarıma sahiptir. Chromebook R 13 bütün tarih süren performans yanı sıra kıkırdama için 12 saate {kadar} elektrik pili ömrüyle daha da kullanışlıdır. Benzer şekilde, Chromebook Google Play™ Store ile Android uygulamaları için planlı desteği sayesinde bir tane daha özellikler sağlayacaktır.

Chromebook R 13, Acer’ın dönüştürülebilir Chromebook ürünlerinden güvenilir Acer Chromebook R 11’i uyumlu eden en toparla ürünüdür. Geçmiş tasarım iyilik, Acer Chromebook R 13 de 4 birlikte çalışmak ayar – dizüstü kişisel bilgisayar, pad, göstermek yanı sıra V ayar – orta basit geçişlere sahiptir, sonuç olarak  kullanıcılar Chromebook aracılığıyla sayısız ortamlarda verimliliklerini koruyabilir yanı sıra eğlenceye ısrar etmeye devam et edebilirler.

Sofistike Tasarımlı Önemli Dokunmatik Göster

Acer Chromebook R 13 zorlayıcı renkler, diplomatik görseller yanı sıra metinler sunmak için 1920×1080 çözünürlüğe, 13.3 inç uzun parlaklığa kurucu Full HD bir dokunmatik göstermek yanı sıra IPS teknolojisi barındırmaktadır. LED arkadan aydınlatmalı LCD aynı anda büyük görüntüleme açıları sağlar. Bu nedenle öğrenciler yanı sıra aile üyeleri üyeleri kim cihazı sınıflandırma projeleri, çevrimiçi video paylaşımı yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde daha fazlası için hep birlikte kullanabilirler.

Göster, başına sayfa yanı sıra uygulamada yararlanılabilecek tıklama, rulo yanı sıra yakınlaştırma için sıkıştırma hareketlerini destekleyen dahil etmek 10 noktalı dokunmatik özelliklerine sahiptir. Göster aynı anda uzun canlı aralıklı görüntüleme barındıran bir HD web kamerası (1280×720 uzlaşma anlaşması), 720p HD gürültü/çevrimiçi video arka plan özelliği yanı sıra görüntülü sohbetler için dahil etmek mikrofon içermektedir. Chromebookun simge durumuna küçült bölümüne yanı sıra yanlarına yerleştirilen dahili Bir çift hoparlörün sunduğu HD gürültü olağanüstü eğlenceler için ekranı tamamlar.

Acer Chromebook R 13’ün büyük ekranı ders kitabı yanı sıra omurga çantalarına özgürce sığarak sistemin kompakt tasarımından herhangi bir yer en mükemmel moda yararlanılabilmesini sağlar. Sıkı 1.49 kg (3.28 ekstra pound) ağırlığındadır yanı sıra 326G x 228D x 15.5Y mm (12.83W x 8.98D x 0.61H inç) ölçüleriyle sağlıklı bir profile sahiptir.

Hem İş Hem De Lig İçin Yüksek Elektrik pili Ömrü Ve ayrıca Eşsiz Etkinlik

Acer Chromebook R 13, tüketicilere 12 saate {kadar} elektrik pili ömrüyle doğru yanı sıra bağlantıda kalma özgürlüğü sunarken hatta daha fazla eğlenceye etkinleştir verir. Makine, yaşamak günlük kayıt etkinlik için bir MediaTek M8173C CorePilot™ 4 çekirdekli işlemci çipi aracılığıyla güçlendirilmiştir. Yeni Chromebook aynı anda 2×2 MIMO 802.11ac kablosuz teknolojisi sayesinde anında bağlantıya sahiptir.

Chromebook R 13 anında istatistikler aktarımına yanı sıra uzun çözünürlüklü bir dışarıda ekrana bağlantıya etkinleştir veren yanı sıra benzer şekilde cihazı suçlama ya da ek donanımlara elektrik enerjisi vermek için bir USB Type-C karşılık noktasına sahiptir. Benzer şekilde USB 3.0, HDMI, Bluetooth 4.0 mikrofon yanı sıra kulaklık jakları barındırır.

Acer Chromebook R 13 64GB, 32GB ya da 16GB eMMC depolamak aracılığıyla yanı sıra 4GB of çift kanallı LPDDR3 SDRAM olarak sayısız yapılandırmalarla temin edilebilecektir.

İster İş İster Lig İçin 4 Mod

Chromebook R 13 ekranın durumun gerektirdiği başına açıya katlanabilmesini sağlayan Acer’ın patentli 360 ölçüde çift torklu menteşe donanımına sahiptir. Çift torklu menteşe aynı anda dokunmatik göstermek kontrolleri kullanılırken yanı sıra modlar orta değiştirmek yapılırken ekranın sabitlenmesini sağlar. Acer Chromebook R 13 4 modda kullanılabilir:

  • Dizüstü kişisel bilgisayar ayar doğru yanı sıra müreffeh istatistikler girişi yanı sıra Haberler makale deneyimi için ekranı klavyeye 90 ölçüde açıda tutar.
  • Göster ayar klavyeyi sistemin altına eğerek ekranın görüntüleyen kişiye daha derin olmasını özgürlük Chromebook R 13 kim pozisyona getirildiğinde, ekrandaki görüntü etkili bir şekilde görüntüleme yönüne esasen döner.
  • Açık hava çadırları ayar {uçak} ya da trende seyir hattı yaparken olduğu iyilik izole edilip saklanmış alanlarda faydalı bir görüntüleme yanı sıra dokunun deneyimi sunar.
  • Pad ayar Chromebook’un göstermek yanı sıra klavyesi dokunmatik olarak bir hap biçiminde kullanılabilmesini özgürlük Bu nedenle müşteriler hem yatay hem de dik olarak keyifle organizasyon oynayabilir, paylaşımda bulunabilir yanı sıra internette gezinebilirler.

Modeller, Fiyatlandırma yanı sıra Temin Edilebilirlik

Acer Chromebook R 13 EMEA’da Ekim ayından gelen 399 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Chromebook R 13 bu akşam firmanın aileler, öğrenciler yanı sıra profesyoneller için sayısız ekipman yanı sıra çözümlerini duyurduğu Almanya’daki IFA [email protected] yakalama etkinliğinde tanıtıldı. Çok daha fazlası teknik bilgi için acer.com/nextatacer adresini oturum, toplantı, celse teslim almak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer, IFA Fuarında Yeni Chromebook’larını Tanıttı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply