Acer iki yeni Chromebase modelini tanıttı – Hardware Plus

Acer iki yeni Chromebase modelini tanıttı – Hardware Plus

Acer özenle üretilmiş iki sofistike Chromebase modelini tanıttı. Toplantılar için Acer Chromebase 24V2, Google Hangouts Meet aracılığıyla zahmetsiz video kaydı toplantı yapma imkanı sunarken, türünün tek örneği görevlerde kullanılabilecek stil tasarlanan Acer Chromebase 24I2 mutsuz bir masaüstü soruşturma cihazı ya da alışveriş merkezi içi yeterlilik noktası olarak değerlendirilebiliyor.

Zahmetsiz video kaydı toplantı: Toplantılar için Acer Chromebase 24V2

“2016’da çıkan, Intel Core işlemcili dünyanın başlangıçta Chromebase modelinin yakaladığı başarıyı ısrar ettirmek için daha uzun performanslı ve ayrıca yenilenmiş sofistike tasarımlı Acer Chromebase 24I2’yi piyasaya sürüyoruz.” diyen Acer Halledilir Bilgisayarlar ve ayrıca BT Ürünleri İş Birimi Genel olarak Müdürü Jeff Lee, sözlerini şöyle sürdürdü: “Google Play ve ayrıca Google Assistant desteği aracılığıyla tüketicilere yeni deneyimler sunabileceğiz. Oturum, toplantı, celse kuruluşları ve ayrıca yurtiçi müşteriler ise üründeki çeşitli diğer yeniliklerden yararlanabilecek.”

Ismarlama bir onlar bir arada video kaydı toplantı sistemi olan Toplantılar için Acer Chromebase 24V2; telefon kulübeleri, toplanma alanları ve ayrıca sıra üstleri tercih çok küçük ve ayrıca arasında genişlikte alanlar ve ayrıca millet için tasarlandı. Ticari mal, şirketlerde çalışanların ve ayrıca müşterilerin özdeş odadaymış tercih uzaktan hep birlikte çalışmasına ve ayrıca etkileşime girmesine pratik oluşum. Kullanıcılar Gmail ve ayrıca Google Calendar aracılığıyla ayarlanan ya da ortak bağlantıya tıklayarak erişilebilen toplantı görüşmeleri yapabiliyor. Google Hangouts Meet aracılığıyla beklenmedik bir şekilde 25 kişiye {kadar} geliştirmek veren varlık, Google G Suite Business aracılığıyla 50, G Suite Enterprise aracılığıyla 100 kişiye geliştirmek verebiliyor. Google hesabı olmayan kullanıcılar da iş görüşmesi takdir bağlantısına tıklayıp site ziyaretçisi olarak görüşmelere katılabiliyor.

Tip görüşmeleri için gereken her neyse bir arada

Acer Chromebase 24V2, toplantılarda kullanıcıların ihtiyacı olan başına şeyi bir arada sunuyor. 24 inç boyutundaki, değişken, Full HD dokunmatik göstermek 250 nit ışıltı seviyesiyle kristal netliğinde görüntü veriyor. 5 MP, kapsamlı açılı, dahil etmek web kamerası kapsamlı ya da çok küçük odalarda herkesin görüntünün içine kalmasını sağlıyor. Gürültü uzun ve ayrıca net bir stil alabilen çift mikrofona yaratıcı olan üründe iki stereo ses hoparlörü aracılığıyla diplomatik sesler ödünç almak ediliyor. Dolayısıyla dinleyiciler hiçbir kelimeyi kaçırmıyor.

Acer Chromebase 24V2, 8. Yaratılış Intel Core i7-8550U işlemci çipi, 4 GB DDR4 RAM ve ayrıca 32 GB SSD sayesinde saniyeler içine açılıyor ve ayrıca akıcı video kaydı toplantı görüşmeleri sunuyor. Ticari mal sonuç olarak kesintisiz toplantı görüşmeleri ve ayrıca net güvenilirlik içine güvenilirlik sunumları yönetmek isteyen müşteriler için pozitif bir eylem haline olay.

Şirketler için onlar bir arada Chrome Cihazı: Acer Chromebase 24I2

Chrome OS destekli Acer Chromebase 24I2 çok küçük ve ayrıca arasında ölçekli büyükşehir şirketlerde sayısız türünün tek örneği yükümlülük alabilen pratik bir yeterlilik sunuyor. Tercihe bağlantılı itibaren dokunmatik göstermek aracılığıyla mutsuz bir masaüstü soruşturma cihazı ya da ortak bir şirket istasyonu olarak güvenli kullanılabiliyor. Ürünü alışveriş merkezi girişlerinde gayrimenkul yatırımcısı hizmetleri cihazı ve ayrıca alışveriş merkezi içi yeterlilik noktası olarak ya da oteller ve tatil köyü lobilerinde, süpermarketlerde ve ayrıca gayrimenkul yatırımcısı aracılığıyla belirlemek temas kurulan çeşitli diğer senaryolarda istihdam uygulanabilir. Şirketler; derhal açılma süresi, güçlendirilmiş koruma, İnternet ve ayrıca bulut üzerinden hızlı izleme, çok daha hızlı erişilen ve ayrıca personel uygulamalar tercih özelliklerden yararlanabiliyor.

Yeni Acer Chromebase 24I2, okullardaki bilgisayar sistemi laboratuvarlarında ya da kütüphanelerde herkesin iş arkadaşı kullanabileceği masaüstü bilgisayarlar şeklinde de değerlendirilebiliyor. Kaldırmak çıkmaz Google Play desteği sunacak olan varlık sayesinde öğrenciler; oturum, toplantı, celse, araştırma çalışması, kıkırdama ve ayrıca daha fazlası için Android ve ayrıca Chrome web uygulamalarına erişebilecek.

8. Yaratılış Intel Core işlemci çipi, 8 GB’a {kadar} DDR4 RAM ve ayrıca 128 GB’a {kadar} SSD’ler aracılığıyla uygulamalar ve ayrıca grafikler çok daha hızlı çalışıyor, hepsi birden birden fazla yükümlülük kesintisiz bir stil yapılabiliyor. Önemli tablolar tercih vahşi devam ediyor gerektiren Meslekler ve ayrıca hepsi birden birden fazla alışkanlık çalıştırmak için pozitif eylem sunuluyor.

Geleceği düşünen tasarlamak

Acer Chromebase 24V2 ve ayrıca Acer Chromebase 24I2, sofistike kasaları ve ayrıca yakut azaltmak stantlarıyla ofise keyifli bir bağış sağlıyor. İnce çerçeveli, Full HD 1920×1080, dokunmatik, IPS göstermek yansımaları önlüyor ve ayrıca -5 ila 25 seviye eğilebiliyor. Tercihe bağlantılı itibaren VESA bir araya getirmek kiti aracılığıyla duvara monte edilebilen varlık aracılığıyla çok küçük odalarda yerden indirim oranı etmek de uygulanabilir. Pozitif farkedilmez kabloları saklayan arka uç hakkında konuşmak sıkı kullanımı kolaylaştırmakla kalmıyor, sofistike bir manzara de sunuyor.

Başına hastalık ve ayrıca ekipman için etkileşim noktaları

Başına iki cihazda da aniden başına aygıta bağlanma imkanı sunarak hatta daha fazla işlev sağlayan son derece sayıda kapı aralığı gözden geçirmek olanaklar alıyor. Ürünlerde bir adet USB 3.1 Type-C bağlantısı, 4 adet USB 3.1 Genetik 1 girişi, HDMI, SD hafıza kartı hedef pazar ve ayrıca kesintisiz video kaydı konferanslar için RJ45 girişi bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer iki yeni Chromebase modelini tanıttı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply