Acer, League of Legends Dünya Şampiyonası’nın Sponsoru Oldu!

Acer, League of Legends Dünya Şampiyonası’nın Sponsoru Oldu!

Acer, LoL Esports ortaklığıyla 2016 League of Legends Dünya Şampiyonası yanı sıra 2016 All Oyuncu’ın temsilci sponsoru olduğunu duyurdu.

Acer, kim üzerinde bir izlenim bırakmak verici global e-spor etkinliklerinde araştırma çalışması odaları yanı sıra aşama donanımlarını sağlayacak yanı sıra maçlar boyunca bütün aksiyonu görüntüleyecek olan Predator XB1 (XB241H) monitörlerini teklif edecek. Reklam ortaklığına Worlds yanı sıra ASE yayınları boyunca marka adı entegrasyonu da kombine. Bunlara ek olarak Acer, lig meraklılarına olağanüstü deneyimler de sunacak!

Acer Global Ticari mal Reklam yanı sıra Hazırlanıyor Yaşlı Her şey hesaba katılırsa Müdürü Vincent Lin şunları söyledi: “Acer pazara tutarlı olarak taze yanı sıra ideal teknolojiler sunarak kendini lig arenasında sınırları zorlamaya adadı yanı sıra kapsamlı kitleler vasıtasıyla beğenilen Predator serisi dizüstü yanı sıra masaüstü lig bilgisayarları yanı sıra monitörleriyle yoğun bir alan edindi. “Dünyanın en yaygın bilinen yanı sıra üzerinde bir izlenim bırakmak verici e-spor etkinliklerinden olan 2016 League of Legends Dünya Şampiyonası yanı sıra 2016 League of Legends All-Oyuncu Etkinliğinin sponsorluğu, Acer’ın bütün dünyadan lig tutkunlarına lig alanındaki becerilerini göstermelerine kullanışlı olacaktır. Predator XB1 monitörler, e-spor fanlarını minnettar edecek sarmal bir uzmanlık sunacak yanı sıra bilgili oyuncular yeteneklerinin sınırlarını zorlayabilecek.”

Riot Games’den Jarred Kennedy ise: “2016’da rekabetin zirvesini kutlamaya yanı sıra taze bir toplum şampiyonunu taçlandırmaya hazırlandığımız şu günlerde Acer’ı lig ortağı olarak görmekten üzerinde bir izlenim bırakmak duyuyoruz.” diye konuştu.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer, League of Legends Dünya Şampiyonası’nın Sponsoru Oldu!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply