Acer, Microsoft Windows Holographic Başlığını Bu Ay Geliştiricilere Gönderecek

Acer, Microsoft Windows Holographic Başlığını Bu Ay Geliştiricilere Gönderecek

Microsoft bu akşam Acer’ın başlangıçta Windows karma dürüst gerçek başlığını kim ay kaçınılmaz olarak geliştiricilere dağıtmaya başlayacağını duyurdu.

Micorosft’un açıklamasına bağlı olarak kim kask Windows Holographic sistem için düzenli tasarımcı sürümü. San Francisco’da düzenlenen Game Developers Conference’ta detaylı haberlere bağlı olarak şirketin arttırılmış yanı sıra dijital dürüst gerçek tutkusu HoloLens başlığının önüne arka plan durumda. Hizmet sağlayıcı cihazı başlangıçta olarak Ekim ayında ekipman üreticileri aracılığıyla beraber çıkaracağını duyurmuştu.

Karma dürüst gerçek sanal olarak arttırılmış yanı sıra dijital gerçekliğin bir araya gelmiş hali iyilik. Bu sayede hem dürüst gerçek toplum objelerini dijital bir dünyaya taşıyabiliyor hem de dijital objeleri dürüst gerçek toplum çevresine getirebiliyorsunuz. Bu ilerleme düzenli bir dijital dürüst gerçek kamerası iyilik gözüküyor yanı sıra kim başlığım hem içine hem de hariç kameralar merkez alıyor. Intel’de eşdeğer bir moda trendi Project Alloy başlığı geliştiriyor.

Acer’ın başlığının başlangıç ​​aşaması tarafında iç mekan yanı sıra dış mekan Bir çift adet video kamera merkez alacak. Benzer şekilde 6 dereceli bir yönetim cihazı da merkez alıyor. Bu sayede başlığı kullanırken her türlü bir dış sensöre veya kameraya gerekir kalmıyor. Bunu söyledikten sonra kontrolcü kim başlıkta da kuvvet. Güvenlik kaskı 1440 x 1440 çözünürlüğünde Bir çift adet uzun çözünürlüklü LCD barındırıyor. Bu şuan ki dijital dürüst gerçek başlıklarından daha uzun müzakere beklemek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer, Microsoft Windows Holographic Başlığını Bu Ay Geliştiricilere Gönderecek

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply