ACER, ‘’Modern Çağın Kaşifleri’’ni arıyor! #benimkeşfim: Hayatı Yaşa, Anı Paylaş… – Hardware Plus

ACER, ‘’Belediye Çağın Kaşifleri’’ni aranıyor! #benimkeşfim: Hayatı Yaşa, Anı Göster… – Hardware Plus

Acer, ‘Sınırların Ötesini Keşfet’ sloganı aracılığıyla kullanıcılarına güçlendirmek kesinlikle olacak ticari mal çeşitliliğini sunarken, bir yandan da kim kozmopolit çağın kaşiflerini bir araya getirecek birbirinden komik kültürel medya uygulamaları yaratmaya peşini bırakmamak, sürdürmek.

Kültürel medya üzerinden günlük yaptıklarını ve ayrıca gördüklerini paylaşmayı seven bütün kaşifler {artık} benimkesfim.com‘da bir araya olay, paylaşıyor ve ayrıca kazanıyor!

Kültürel medya üzerinden günlük yaptıklarını ve ayrıca gördüklerini paylaşmayı seven bütün kaşifler {artık} benimkesfim.com ‘da bir araya olay, paylaşıyor ve ayrıca kazanıyor!

Sadece nasıl katılırım?

Bir kozmopolit çağ kaşifi iseniz yapmanız gereken garip faktör 20 Temmuz’a {kadar} Instagram, Facebook ya da Twitter’daki paylaşımlarınızı #benimkeşfim (ya da #benimkesfim) hashtag aracılığıyla paylaşmanız. Keşifler arasından en beğeni hinterlandı 10 resim ya da malzeme finale kalacak ve ayrıca jürinin seçtiği 1 ikamet, taze Acer ICONIA A1’in yönetici kesinlikle olacak! Muhteşem tasarımı , akıcı performansı ve ayrıca 7,9 inc güçlü IPS ekranıyla taze Acer Iconia A1’le nokta, dayanıklı,eğlenmek ve ayrıca paylaşmak şaşırtıcı bir şekilde basit!

Acer benim kesfim (1)
20 Temmuz’a {kadar} Instagram, Facebook ya da Twitter’daki paylaşımlarınızı #benimkeşfim (ya da #benimkesfim) hashtag aracılığıyla paylaşın!

‘Ben de bir kozmopolit çağ kaşifiyim’ diyorsanız Acer Iconia A1 tabletin yönetici aslında olmak için aniden vurmak: www.benimkesfim.com

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ACER, ‘’Modern Çağın Kaşifleri’’ni arıyor! #benimkeşfim: Hayatı Yaşa, Anı Paylaş… – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply