Acer Nitro AN515-31’in Üzerinde Intel Coffee Lake İşlemci Görüldü

Acer Nitro AN515-31’in Üzerinde Intel Coffee Lake İşlemci Görüldü

Intel’in istisnai olarak sözde son zamanlarda işlemci çipi mimarisi Coffee Lake serisini 21 Ağustos tarihinde tanıtması bekleniyor. Acer’ın bir modelinde son zamanlarda işlemci çipi ortaya sonuç.

Intel’in son zamanlarda işlemcisi aracılığıyla dizüstü bilgisayarlarda kapsamlı bir verimlilik artışı olması bekleniyor. Şu anki Kaby Lake işlemcilerden bundan sonra kapsamlı bir verimlilik getirecek olan işlemciler de bazı kapsamlı değişiklikler kesinlikle olacak.

Coffee Lake serisi aracılığıyla beraber Intel’in U versiyonlarına çok daha fazlası merkez servet ve ayrıca Kaby Lake işlemcilerine bağlı olarak 15W çok çok daha az elektrik enerjisi tüketecek. Kaby Lake işlemcilerin U serisi özellikle çift merkez ve ayrıca 4 şirket dizisi aracılığıyla geliyordu.

Acer Nitro AN515-31’de Core i7-8550U işlemci çipi olduğu ortaya sonuç. Kim işlemci çipi de 4 merkez ve ayrıca 8 şirket dizisi olanaklar alacak. Bunların yakın bilgisayarda 20 GB DDR4 RAM ve ayrıca Nvidia GeForce GTX göstermek kartı olanaklar alacak. 8. üretim işlemcinin aslen kez göründüğü kim bilgisayarın tahmin edilen olarak 750$’dan satışa çıkması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Acer Nitro AN515-31’in Üzerinde Intel Coffee Lake İşlemci Görüldü

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply