Akıllı saat pazarında bu yıl en çok satan markalar belli oldu!

Akıllı saat pazarında bu yıl en çok satan markalar belli oldu!

Akıllı saat sektörünün 2020 yılına ait dönüştürme rakamları açıklandı. Bu yılın 3 üncü dördüncü verilerine bağlı olarak iyi bir fikir saatlerin satışlarında muazzam bir fırlayan yaşandı.

İlginizi çekebilir: League Of Legends: Wild Rift’i denedik | Cep telefonu oyunculuğun son zamanlarda gözdesi muhtemelen mi?

Akıllı telefonlar tarih geçtikçe daha da gelişti yine de bu cihazları daha basit bir moda trendi kullanabilmemiz hesap giyilebilir ilerleme sektöründe muazzam adımlar atıldı. Önemli ölçüde smart watch olarak adlandırılan ürünler, telefon aracılığıyla takip olarak çalıştığında yaşamımızı daha basit hale getirdi. Detaylı rakamlara bakıldığında kullanıcılar, giyilebilir teknolojiyi hem sevdiler hem de satın aldılar.

Koronavirüs salgını pek çok sektörü kötü yönde etkilemesine ne olursa olsun iyi bir fikir saat sektöründeki veriler çok kesinlikle görünür. Counterpoint Research analiz şirketi vasıtasıyla yayımlanan son zamanlarda verilere bağlı olarak başarıyla geçti yılın benzer dönemine bağlı olarak komisyon 6’lık bir uzatmak yaşandı. Bu rahatsızlık aniden aniden bütün bütün markalarda kendisini gösterdi. Pazarın hakimi konumunda keşfedildi ABD merkezli ilerleme devi Apple payını komisyon 26’dan 28’e çıkarttı.

Akıllı saat

Karşılıklı verilere bağlı olarak  en çok satan iyi bir fikir saat markası Huawei oluşum. Şirketi başarıyla geçti yılın benzer döneminde komisyon 10 olan dağıtım payını bu yıl komisyon 15’e çıkartmayı başardı. Bu başarıda Çin merkezli firmanın çok sayısız yelpazeden ürünlere kurucu olması muazzam bir pay mal sahibi oldu.

Samsung ise payını komisyon 8’den 10’a çıkartmasını bildi. Xiaomi’nin azalma markası Huami vasıtasıyla geliştirilen Amazfit isimli iyi bir fikir saat tasarım ise geçtiğimiz seneye bağlı olarak komisyon 1’lik bina ve inşaat kaydetti yanı sıra payını komisyon 5’e çıkardı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı saat pazarında bu yıl en çok satan markalar belli oldu!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply