Akıllı saat sektörü yüzde 48 oranında büyüdü! – Hardware Plus

Akıllı saat sektörü yüzde 48 oranında büyüdü! – Hardware Plus

Counterpoint şirketinin araştırmasının sonuçlarına bağlı olarak iyi bir fikir saat pazarı dünyada yüzde 48 oranında büyüdü.

İlginizi çekebilir: Motorola Moto Z4 tasarımı sızdırıldı!

Akıllı saat sektöründeki kim geliştirme tam olarak nasıl gerçekleşti?

Şirketin yaptığı araştırmaya bağlı olarak yılın başlangıçta çeyreğinde eski yılın benzer dönemine bağlı olarak yüzde 48 oranındaki kapsamlı geliştirme görüldü. Bunda sonuç en fazla olan üreticiler; Apple, Samsung, Imoo, Fitbit, Amazfit ve ayrıca Huawei olarak sıralanıyor.

Counterpoint analisti Sujeong Lim‘e bağlı olarak Samsung her yıl bazda pazar yeri payını % 127 oranında artırarak % 11‘lik paya kavuştu. Bunda üreticinin iyi bir fikir saatlerinde daha tipik bir tasarlamak kullanması, devasa bir bataryaya kurucu olması ve ayrıca LTE modemle gelmesi kim büyümede son derece güvenilir oldu. Lim, Huawei‘nin yüzde 3 oranındaki büyümesini ise Huawei Watch GT‘nin uygun fiyatlı fiyatına, gelişmiş tasarımına ve ayrıca şirketin ata şirket algısına dayandırıyor.

Araştırma çalışması şirketinin iş arkadaşı direktörü Brady Wang ise katlanabilir ekranlı iyi bir fikir saatlerin yaygınlaşacağını düşündüğünü söylüyor. Nubia‘nın Nubia Alpha modelindeki tercih iyi bir fikir telefonu saatle birleştiren son teknoloji tasarımların artacağını belirtiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı saat sektörü yüzde 48 oranında büyüdü! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply