Akıllı saatler için Android Wear Oreo dağıtımı başladı

Akıllı saatler için Android Wear Oreo dağıtımı başladı

Google’ın mantıklı saatler için tasarladığı işleyen sistemi “Android Wear” Oreo sürümüne güncellendi. Google, Google+ hesabından yapı geliştiricileri sayfasında güncellemenin erişilebilir olduğunu duyurdu.

Google’ın Android ekosistemi telefon,televiyzon,kol saati,ek Ayrıca arabalara rağmen sprey durumda. Kim ekosistemin mantıklı saatlerde kullanılmış versiyonu “Android Wear” ise yapılan toparla duyuruyla Oreo sürümüne güncellendi. bildir Google+ hesabından yapı geliştiricileri sayfasında bildirildi.

Android Wear Oreo versiyonuyla telefonlara kıyasla son derece çok çok daha az ayar getiren Google, taze sürümde titreşim gücü ayarı, yüzerken ya da yağış yağdığında {otomatik} devreye giren nemli ekranın dokunularak kilitlenebilmesi yanı sıra Belçika, Çek Cumhuriyeti, Sıkılı yumruk Salvador, Honduras, Nijerya, Paraguay, Portekiz aslında olmak üzere 7 taze kırsal yanı sıra yabancı Dil desteği yeniliklerini getiriyor.

LG Watch Sport güncellendi.

bildir aracılığıyla Oreo sürümüne ayrıca güçlendirilmiş elektrik pili tasarrufu, geçmiş limiti, mesaj kanalları yanı sıra ayarlar uygulaması için arayüz değişiklikleri iyilik bir tane daha mekanik içeriyor. LG Watch Sport 2.6.0 sürümüyle Oreo’ya güncellenmiş durumda.

Çeşitli diğer ürünler içinse Google, güncellemenin şuan erişilebilir olduğunu yanı sıra dağıtıma çıkacağını belirtti. Başına güncellemede olduğu iyilik aşağıda da devreye üreticiler girmekte. Üreticiler kişiye özel cihazları için özelleştirmeleri yanı sıra testleri gerçekleştirdikten bundan sonra kullanıcılara yayınlamaya başlayacaktır. Kim da güncellemenin daha ziyade dönem alabileceği anlamına gelmekte.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı saatler için Android Wear Oreo dağıtımı başladı

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply