Akıllı su pompası inceledik – Taşmaya son! – Hardware Plus

Akıllı su pompası inceledik – Taşmaya sonuçlandırmak! – Hardware Plus

Öğe linki: https://ban.ggood.vip/HoM7
Kupon: (Şu bir kez aslında indirim oranı olduğu için yasal kesinlikle değil) BGHardwareWP

Günümüzde evimizdeki alkol tüketimi su ihtiyacı için birçoğumuz damacana kullanıyor. Kim damacanalar için de tipik olarak iklim pompası kullanılıyor ve ayrıca eğer gerçekten iyi (PL) ayarlayamazsanız su taşmaları geliştirmek gelebiliyor. Bugünkü inceleme konuğumuz olan 3LIFE {otomatik} su pompası ise, üzerindeki tuş yardımıyla su akışını birdenbire kesebiliyor.Akıllı su pompası 3LIFE inceleme

Ürünü satın aldığınızda su pompasının kendi başına ve ayrıca gıdaya bağlı kalarak olduğu belirtilen bir silikon hortum olay. Ürünün damacana aracılığıyla hep birlikte kullanabileceğiniz tercih 5 LT ya da daha çok küçük su şişelerinde de kullanabiliyorsunuz. Buradaki sıradışı umutsuzluk, başlığın bir kitleme mekanizmasının olmayışı. Böylece başlığa dokunduğunuzda yerinde oynayabiliyor.

Ürünün tuşuna bastığınızda su akışı gerçekleşiyor ve ayrıca eğer butona bir kez daha basmazsanız 60 saniyede 1.5 LT su akışı gerçekleştikten daha sonra esasen duruyor. Bunu söyledikten sonra tabii ki bardak tercih daha çok küçük hacimli bir şeye su dolduracağınız yaş manuel olarak tuşuna basmanız ve ayrıca suyu kesmeniz gerekiyor.

Öğe dahili batarya aracılığıyla olay ve ayrıca sıradışı şarjda 120 LT su akışı sağlayabiliyor. Şarjı bittiğinde ise ürünün üzerindeki microUSB iletişim yuvasıyla ima etmek edebiliyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı su pompası inceledik – Taşmaya son! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply