Akıllı tartı nedir? Ne işe yarar? Almak mantıklı mı? – Hardware Plus

Akıllı tartı nedir? Ne işe iyi bir şey? Almak mantıklı mı? – Hardware Plus

Akıllı tartı modellerine her şey hesaba katılırsa bakış attığımız kim videomuzda MediaMarkt desteğiyle pratik tartıların ne işe yaradıklarına bakış atıyoruz.


İlginizi çekebilir; En İyi Işyeri Arkadaşınız! | MSI Kentsel AM271P All in One İncelemesi


Akıllı tartı nedir? Ne işe iyi bir şey? Almak mantıklı mı?

Akıllı tartı nedir ? Ne işe iyi bir şey ?

Akıllı tartı, çağdaş tartıların pratik telefon entegrasyonuyla çalışmasını sağlayan, aynı anda özel kilo kesinlikle değil, sayısız Sağlık verisini de sizlerle paylaşan bir öğe olarak bildirmek çekiyor. Huawei, Xiaomi yanı sıra Honor marklarından gördüğümüz tartıların farklı markalarda da türünün tek örneği modelleri elde edilebilir.

Senaryo tedarik gerekirse; kilo hariç, şekil kitle indeksi, yağ oranı, yağsız çoğunluk, kas kütlesi kütlesi, vücuttaki su yüzdesi, sağlıklı protein miktarı, bazal metabolizma yanı sıra ruh şans sensörü seç verileri sunan kim ürünler, bir bakıma dakik kent meydanlarında bulundu cihazlara benziyorlar. Akıllı telefonunuza dahil etmek çalışarak kim verileri saklayan ekipman, dönemsel olarak kim verileri size sunarak değerlendirme yapmanızı da sağlıyor.

Kim sayede sağlık ve zindelik, diyet planı seç konularda ne {kadar} yardımcı olduğunuzu da görebiliyorsunuz. Ayrıca bazı türlerinde kırılgan tartı seç bir rahatsızlık aracılığıyla evcil hayvanlarınızın da kilo ölçümünü yapabiliyor.

Siz de pratik tartı ürünlerine ziyaret yanı sıra denemek isterseniz en yerel MediaMarkt mağazasına önemli ölçüde deneyimleyebilirsiniz. Veya hızlıca MediaMarkt ağ sitesinden satın alabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı tartı nedir? Ne işe yarar? Almak mantıklı mı? – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply