Akıllı telefon bataryaları hakkında “doğru” bilinen yanlışlar!

Akıllı telefon bataryaları hakkında “verimli” bilinen yanlışlar!

Akıllı telefonların batarya ve ayrıca suçlamak aracılığıyla endişeli konularda yıllardır başına kafadan bir gürültü çıkıyor. Peki, hem batarya ömrü hem de verimli suçlamak için neleri bilmemiz gerekiyor?

Yenilik diyarlarında dolaşan hurafeler Daha önce hiç bitmez, öyle kesinlikle değil mi? “Telefonunu aslen kez suçlamak ediyorsan asgari 12 kol saati suçlamak etmelisin”, “Telefonu şarjdayken kullanmaman lazım”, “Kalıcı batarya için pili kusursuz bitirmen gerekir.” Kim cümleler bilgili geldi mi? Kapsamlı ihtimalle en azından birini belirli duymuşsunuzdur. Beri ülkemizde ilgilendirmek mantıklı telefonlar ve ayrıca bataryaları olduğunda birdenbire herkesin verimli bildiği bir fikri vardır. Peki, günümüzde olarak kullanılmak için üretildi batarya teknolojilerine baktığımızda, kim söylemler verimli mu?

Telefonu suçlamak olurken kullanmamak mı gerek?
Sonuçlandırmak dönemde patlayan, ateş banliyö mantıklı telefon ve ayrıca suçlamak aletleri haberlerinden bundan sonra insanlarda içsel olarak bir endişeli başladı. Eğer telefonunuzu 3 üncü fırsat bir suçlamak aletiyle suçlamak etmiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aslında eğer 3 üncü fırsat ve ayrıca saygın olmayan bir suçlamak aletiyle suçlamak ediyorsanız, telefonu kullanmanın geçmiş birdenbire o suçlamak aletinden kurtulmanızı ve ayrıca saygın bir varlık almanızı öneriler ediyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon bataryaları hakkında “doğru” bilinen yanlışlar!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply