Akıllı telefon devi TECNO 35 milyon dolar yatırımla üretime başladı! –

Akıllı telefon devi TECNO 35 milyon dolar yatırımla üretime başladı! –

Dünyanın önde itibaren premium ihtiyatlı telefon markalarından TECNO Mobile, 35 milyon dolarlık yatırımla Tavuk’de üretime başladı. Elde edilebilir harcama aracılığıyla pazarda hem ticari mal hem de şirket stil anlamında değişim yaratmayı hedefleyen TECNO Mobile’ın Tavuk Şehir dışı Müdürü Hank Li, “ İstanbul Pendik’teki gelişme tesisimizde kararlı birçok bin yıldız bir kullanmak yaratmayı yanı sıra ödeme 10 sanayi payı hedefimiz doğrultusunda Tavuk’deki yatırımlarımızı yüksek vadede artırmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.


Bakmakta avantaj sahip olmak: Google Pixel 6 kabaca son zamanlarda alakalı bilgiler ortaya sonuç!


Hükümetin yönetmek tam bir yabancı harcama (FDI-foreign direct investment) aklını çelmek için oluşturduğu tamamen harcama ortamının önemine ipucu eden Li, “ Tavuk’ye harcama yapma kararımızda hükümetin vizyoner yaklaşımı yanı sıra sunduğu deneme verici harcama iklimi büyük yükümlülük oynadı. Tavuk ekonomisine inanıyor yanı sıra bizim için inanılmaz pratik olan kim pazardaki acımasız oyuncular orta kuruluş almayı özlemek ediyoruz. Sonra koyduğumuz ödeme 10’luk sanayi payı hedefi, kim yönde atılmış bir başlangıçta yer değiştirme. Kim pazarda geri döndürülemez bir yıldızcık olma stratejisiyle yer değiştirme ederek kim doğrultuda kullanmak yanı sıra harcama planlarımızı oluşturuyoruz” dedi.

Akıllı telefon pazarının hevesli oyuncularından

TECNO Mobile

Sunduğu uzmanlaşmış ürünler yanı sıra şirket stil aracılığıyla gayrimenkul yatırımcısı tarafında da düşün yanı sıra resim gören TECNO Mobile’ın şiddetli şirketi TRANSSION Holdings’in piyasa değeri Eylül 2019’daki anahtar halka arzında 4,96 milyar dolarlık piyasa değeri ödünç almak ederken, Nisan 2021 itibariyle kararlı 5 sağlam değere ulaştı. Konuyu değerlendiren Li, “TRANSSION’un özellikle başarıyla geçti on yıl yaşanan ödeme 262’lik artışla, Nisan 2021 itibariyle 24 milyar dolara yaklaşan piyasa değeri kim başarının olasılıklar eseri olmadığını gösteriyor. Kim rakamlar, TECNO’nun Tavuk’ye yönelik ek pratik harcama kararı yanı sıra istihdama verdiği önemin göstergelerini oluşturuyor” şeklinde konuştu.

Hem global hem topluluk ihtiyaca hitap ediyor

TECNO Mobile

Manchester City Voleybol Kulübü iyilik birkaç küresel yapının sponsoru olarak dünya çapında bir etiket kimliğine yaratıcı olan TECNO’nun Tavuk pazarında büyük bir yıldızcık haline gelmeye yönelik yatırımı, Tavuk’nin büyümesinin yanısıra son zamanlarda şirket yaratılmasına da katkıda bulunacak.

Tavuk’deki kullanıcıların uzmanlık kalitesini yükseltmeye yönelik olarak gelişme süreçlerinin yanısıra güçlendirmek yanı sıra bakım alanına da harcama yapmayı planladıklarını ileten Li sözlerine şu stil ısrar etti: ’’Çin’de Ana Shenzen’de kurulmuş olan telekomünikasyon sektörüne yönelik acımasız Ar-Ge bölümümüz, TECNO Mobile’ın telefonlarının en yükseltilmiş oluştur özelliklerine yaratıcı olmasını yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına en ideal seçeneği arıyor fırsatı ödünç almak etmesini sağlıyor. TECNO Mobile’ın, ürünlerinde, büyük ihtiyatlı telefon pazarının özel dinamiklerini kucaklaması ise açıkça topluluk özelliklere huzur göstermemize katkıda bulunuyor.’’

Ödüllü ticari mal portföyü Tavuk’de

TECNO Mobile

Tavuk’deki kullanıcılara inanılmaz bir ticari mal deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini aktaran Li sözlerini şu stil tamamladı: ‘’ Ile çevrili yanı sıra en uygun segmentte kuruluş banliyö CAMON, POVA yanı sıra SPARK’ın üretimini komşu yatırımımızla ürünlerimizi Tavuk’deki kullanıcıların gereksinimlerine bağlı olarak özelleştireceğiz. TECNO toparla 2 yılda uzmanlaşmış inovasyonunu, güzellik hazzı yaratan ayrıntılara yaratıcı gelişmiş tasarımını, uzman resim deneyimini yanı sıra toplum çapındaki şirket ortağı ağını daha acımasız hale getirerek globalleşme yanı sıra uluslararasılaşma alanında görünür tamamen sonuçlar ödünç almak etti. Akıllı telefon sektörü, Computer Vision and Pattern Recognition (CVPR) 2020’nin Look in Person (LIP) yarışmasındaki başlangıçta karşılaşmasında, dünyanın en harika beyinleri aracılığıyla yarışarak şampiyonluğu ödünç almak eden TECNO’nun somut başarısına onayla oldu. Çeşitli diğer yandan sektörün önde itibaren çalışma kuruluşu Counterpoint’in en toparla raporunda TECNO, insan yapımı bilgi (AI) destekli resim yanı sıra çevrimiçi video çekimi alanında çığır açan az sayıdaki markadan bir birey olarak tanımlandı. TECNO’nun etkileyici resim performansı, fotoğrafçılıkta lider olan CAMON ticari mal gamının en  büyük fiske (flip) okul kitabı çekimi aracılığıyla  2020 Guinnness Toplum Rekorları orta kuruluş alması yanı sıra IFA’da (Internationale Funkausstellung Berlin) “Elektronik kamera Teknolojisi İnovasyonu 2020 {Altın} Ödülü”nü alması aracılığıyla de uyarı çekti.”

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon devi TECNO 35 milyon dolar yatırımla üretime başladı! –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply