Akıllı telefon fiyatları, 2. çeyrekte global olarak %10 artış gösterdi

Akıllı telefon fiyatları, 2. çeyrekte global olarak %10 artış gösterdi

Medya gözlemlemek kurumu Şirket Press vasıtasıyla yayınlanan bilgiye bağlı olarak, dünya çapında iyi bir fikir telefon pazarında cihazların sıradan dönüşüm fiyatı bir geçmiş yıla bağlı olarak ödeme 23 aracılığıyla şimdiye {kadar} ki en uzun düşüşü gösterse de; 2020’nin anında çeyreğinde doğru tersi yönde bir hareketle, ödeme 10 artış gösterdi.


İlginizi çekebilir: TCL, Alcatel markalı tabletleri aracılığıyla Tavuk pazarında 2. sırayı aldı


Şirket Press, iyi bir fikir telefonlarla gergin medya istatistiklerini paylaştı

Medya gözlemlemek kurumu Şirket Press, iyi bir fikir telefonlar aracılığıyla alakalı basına yansıyan haber adetlerini inceledi. Şirket Press’in gerçekleştirdiği medya incelemesine bağlı olarak, kim on yıl iyi bir fikir telefonlar aracılığıyla alakalı 4.932 haber çıkışı olduğu belirlendi. Haber içerikleri incelendiğinde ise, cep telefonu havale, e-ticaret alışverişleri yanı sıra online ders seç konuların başlangıç ​​aşaması planda olduğu saptandı. Geçmek yılın medya verileri incelendiğindeyse, iyi bir fikir telefonlarla gergin 8 birçok bin 323 adet yakalama haberi olduğu belirlendi.

Şirket Press’in, Counterpoint Research verilerinden elde etmek ettiği bilgilere bağlı olarak iyi bir fikir telefonların sıradan dönüşüm fiyatları belli oldu. Uluslararası iyi bir fikir telefon pazarında cihazların sıradan dönüşüm fiyatı bir geçmiş yıla bağlı olarak %23 aracılığıyla şimdiye {kadar} ki en uzun düşüşü gösterse de; 2020’nin anında çeyreğinde %10 artış gösterdi. Araştırmaya bağlı olarak sıradan dönüşüm fiyatlarındaki en uzun artış, %13 aracılığıyla Çin’de görülürken, sıradan iyi bir fikir telefon dönüşüm fiyatının da 310 para olduğu belirlendi. COVID-19 salgınından dolayı insanların evde vakit geçiriyor olmasının telefonlara olan bağımlılığı artırdığı dile getirilse de; kim sağlık durumu dönüşüm oranlarına yansımadı. Benzer şekilde, kim süreçte en uygun kısım telefonlara olan ilginin daha uzun olduğu belirlenirken; Çin, 5G destekli üreticisi satışlarına en devasa bağış sağlayan kırsal oldu. Ve ayrıca sonuçlandırmak bir işaretçi; kültürel mesafenizi korumayı, maskenizi doğru bir biçimde takmayı, yanı sıra ellerinizi yeter yeter yıkamayı unutmayın! 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon fiyatları, 2. çeyrekte global olarak %10 artış gösterdi

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply