Akıllı telefon fiyatlarının ucuzlaması bekleniyor! – Hardware Plus

Akıllı telefon fiyatlarının ucuzlaması bekleniyor! – Hardware Plus

Koronavirüs nedeniyle bütün dünyada elektronik aletler ürünlere olan gereklilik, büyük ölçüde bir geri çevir trendine girdi. Analistlerin tahminine bağlı olarak, 4G desteğine kurucu olan ihtiyatlı telefon modelleri önümüzdeki aylarda dramatik ucuzlayacak!


İlginizi çekebilir: RedmiBook14 Ryzen Edition satışa sunuluyor!


Akıllı telefon piyasasındaki daralma, fiyatlarda indirimi getirebilir!

Bir süredir medeniyet genelindeki mağazalarını kapatan Apple, geçtiğimiz günlerde Çin’deki Apple Store mağazalarını düzeltmek açtı. Delik kapsamında iPhone 11 serisinde 250 dolara varan indirim oranı gerçekleştiren markanın kim hamlesi, farklı soruları da beraberinde getirdi. Araştırmacı Pan Jiutang’a bağlı olarak, muazzam bir geri çevir yaşayan ihtiyatlı telefon pazarında Apple’ın hamlesi kan akışı kaybını durdurmaya yönelik öyle gibi görünmek. Bunlara ek olarak önümüzdeki aylarda duyurulacak olan iPhone 12 serisi öncesinde markanın elinde yeter miktarda iPhone 11 stoku olduğu belirtiliyor.

Aynı zamanda Android koşu sistemi kullanan çeşitli diğer telefon üreticileri de Yerel alan zamanda eşdeğer bir proje içerisine girebilir. Jiutang, pazarda yaşanan durgunluğun üreticilere muazzam bir maddi yara verdiğini belirterek bunu durdurmanın tuhaf yolunun tasarruf olduğunu kelimeler ediyor.

Akıllı telefon fiyatlarının düşmesine sebep olmak bir çeşitli diğer oluşum ise 5G gözlemlemek modellerin sayısının hızlı artması olarak gösteriliyor. Günümüzde {artık} ile çevrili ölçüde cihazlara {kadar} inen 5G teknolojisi, kısa süreli dönem içerisinde pazardan muazzam bir pay kapmayı başardı. Buna karşın 4G gözlemlemek telefonlar ise dönüştürme rakamları bazında etkisini kademeli olarak kademeli olarak yitiriyor. Yapılacak olan olası bir tasarruf, üreticilerin ellerinde bulundurdukları 4G destekli cihazların stoklarının eritilmesine kullanışlı muhtemelen. Sonuçta telefon piyasasının yılın aslen çeyreğinde %20 küçülmesinin beklendiğini belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon fiyatlarının ucuzlaması bekleniyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply