Akıllı telefon gönderiminde %0,5’lik düşüş meydana geldi

Akıllı telefon gönderiminde %0,5’lik düşüş meydana geldi

Akıllı telefon sektörü ortaya çıktığı 2007 yılından beridir inanılmaz şekilde derhal genişleme segment. Özellikle dönüşüm adedi olarak kesinlikle değil aynı anda ilerleme ve ayrıca geliştirmek anlamında da hep birlikte yarıştığı, ek, PC, laptop seç rakiplerine kir attıran bir sektördü. Nitekim 10 senenin ardından bütün insan eşit farklı sene geçmişte tablette olduğu seç mantıklı telefona da doymaya başladı.

Akıllı telefon piyasasında her şey hesaba katılırsa düşüş

Sizlere geçtiğimiz bütün insan genelinde mantıklı telefon satışlarının aslen defa düşüş yaşadığını haber yapmıştık. Gartner araştırma çalışması firmasının çıkarttığı %5,6’lık düşüş oranı ise 2017’nin sonuçlandırmak çeyreğine denk gelmişti. Kim eksi %5,6’lık oranın özelliği ise Gartner’ın pazarı 2004 yılında başladığı uyumlu sırasında raporlanan aslen düşüş. Gerçekten Gartner raporlarında mantıklı telefon yakın cüzdan telefonları da mevcuttu.

Lakin bir çeşitli diğer araştırma çalışması firması IDC’nin her yıl mantıklı telefon pazar yeri raporu da 2017’nin segment için bir durulma aşamasına girdiğini niteliyor. IDC’nin raporuna bağlı olarak üreticiler 2017 yılında bir geçmiş yıla oranla %0,5 çok çok daha az telefon üretip göndermişler. 2017 yılında gönderilen tamamlandı telefon düzine (iOS ve ayrıca Android tamamlandı) 1 milyar 460 bin adet. Önümüzdeki 5 senelik protokol için pazarda %2,8’lik geliştirme bekliyor analizciler 2022’de tamamlandı mantıklı telefon gönderim rakamının 1 milyar 680 milyona ulaşacağını belirtiyor.

En mucize teşvik etmek Çin pazarındaki düşüş

IDC Devlet Başkanı yardımcılarından Ryan Reith %0,5’lik her şey hesaba katılırsa düşüşün en kapsamlı etkisinin Çin pazarının da 2017 yılında %5’lik titan düşüşü. EMEA bölgesinde kim düşüş %3,5 iken Amerika’da bir düşüş iddia konusu kesinlikle değil. Bu arada analizciler Tavuk seç yetiştirme olan pazarların durumu bir stil dengeleyip 2022 tahminlerine erişileceği doğru. 2018 için beklentiler ise 5.5 inç ve ayrıca kapsamlı erkana yaratıcı telefonlar, veya nam-ı çeşitli diğer phabletlerden yana. Tahminler kapsamlı erkan telefonların minik ekranları geçeceği ve ayrıca mantıklı telefon yerine phabletlerin üstünlük sağlayacağı doğru.

5G ve ayrıca kurtuluş yolu

2019 yılında 5G’nin kesinlikle olarak kullanılabilmesi durumunda, ki Qualcomm ve ayrıca ortaklarının iddiası kim yönde, 2022’de başına 5 telefondan bir tanesi gigabit hızını destekleyecek. IDC Analiz Müdürü Anthony Scarsella’ya bağlı olarak tempo, elektrik enerjisi ve ayrıca elektrik pili ömründe yapılan yenilikler pazarın büyümesi istisnai olarak kapsamlı 3 damar. Kim 3 unsur müşteri kapsamında pazardaki artışı veya azalışı belirlemek etkileyecek.

İşletim sistemlerinde ise Android telefonlar 2017 yılının lideri kılıf. Rapora bağlı olarak bütün dünyadaki mantıklı telefonların %85,1’i Android kullanırken, %14,8’i iOS kullanıyor. 1 milyar 460 bin cihazdan özellikle 2.2 milyonu kim Bir çift işleyen sistemi hariç bir platformda çalışıyor. Açıkça fiyat teslim etmek gerkirse %0,001.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon gönderiminde %0,5’lik düşüş meydana geldi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply