Akıllı telefon nasıl dezenfekte edilir? “Virüse karşı önlem”

Akıllı telefon nasıl dezenfekte edilir? “Virüse karşı dikkat”

Gündemimiz malum, hem dünyada hem de ülkemizde bir enfeksiyon salgını baş gösteriyor. Uzmanlarımız de bir yenilik kanalı olduğumuz için, kim gündemde çeşitli insanın aklına gelebilecek bir soruya yanıt aslında olmak istedik. Akıllı telefon nasıl temizlenir? Virüse karşı iyi bir fikir telefonlarımızı nasıl temizlemeliyiz?

Akıllı telefondan enfeksiyon bulaşır mı?

Çoğunlukla elbette, enfeksiyon iyi bir fikir telefonlar ileri de belli bir dönem yaşayabildiği için kim başarılabilir. Yine de NYU Dünya çapında Insanlar Sağlığı Okulu’nda Tesis Profesörü olan Dr. Jack Caravanos’un açıklamalarına bağlı olarak, telefon makul olarak özel bir ticari mal olduğundan iş arkadaşı kiralama alanlarının temizliği daha kapsamlı. Ancak tabii ki tedbiri elden bırakmayıp telefonlarımızı da temizlememiz sınırlama. Komplikasyon telefon temizlemek olduğunda 2 konuya uyar etmemiz gereken 2 tereddüt ortaya çıkıyor:

1- Varsa telefonumuzdaki virüsü nasıl öldürürüz?

2- Bunu telefonumuza yaralamak vermeden nasıl yapabiliriz?

Akıllı telefon nasıl dezenfekte edilir?

Apple, geçtiğimiz günlerde geliştirmek sayfasını güncelledi yanı sıra uzmanlaşmış ürünlerimiz için dezenfektan bileşen kullanabileceğimizi söyledi. Kesinlikle orada olanaklar hinterlandı bilgilere bağlı olarak virüslerden arındırmak için 70 izopropil alkollü mendil ya da Clorox şirket dezenfektan mendil kullanmamız gerekiyor. Tabii ki eğer kim ürünler bizde yoksa, Insanlar Sağlık Örgütü’nün evde dezenfektan yapımı makalesini yoluyla da çözüme kavuşabiliriz. Temizleme yaparken ima etmek yuvası iyilik açıklıkları neme maruz bırakmayın, telefonunuzu temizlik öncesi her zaman şarjdan çekin. Temizleyicileri kontrol ürüne püskürtmeyin, kullanacağınız beze püskürtün. Eğer kullanıyorsanız tabii ki kılıfınızı da temizleyi unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon nasıl dezenfekte edilir? “Virüse karşı önlem”

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply