Akıllı Telefon Pazarı, Kayıtların En İyi 3. Çeyreğini Yaşıyor. – Hardware Plus

Akıllı Telefon Pazarı, Kayıtların En İyi 3. Çeyreğini Yaşıyor. – Hardware Plus

Counterpoint’in Market Monitor hizmetinin en sonuçlandırmak yaptığı araştırmaya bağlı olarak, MEA (Ile çevrili Uzak Doğu yanı sıra Siyah) bölgesindeki ihtiyatlı telefon gönderileri 2021’in 3 üncü çeyreğinde her yıl bazda %1 yanı sıra çeyrekte %7,5 arttığını duyurdu. Talebin azalmasına yanı sıra oyalanmak eden Uluslararası madde kıtlığın söyle konusu olmasına ne olursa olsun, ihtiyatlı telefon pazarı çevrimiçi hizmetler, iletişim yanı sıra cep telefonu finans başına zamankinden daha devasa hale olay yanı sıra  güçlenmeye peşini bırakmamak, sürdürmek.

 


Ziyaret isteyebilirsiniz: MediaTek Durdulamıyor: Dimensity 9000 yanı sıra Dahası!


Pazar yeri dinamikleri kabaca söylem yapan Yaşlı Çalışma Analisti Yang Wang , “MEA ihtiyatlı telefon pazarı yükselmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Yeniden inşa açılışla endişeli ticaretin geçişinden bundan sonra, müşteri algısında cep telefonu internete yönelik dürüst gerçek bir tamamen değişim, ihtiyatlı telefon talebinin şiddetli katalizörü oldu. Pazar yeri rekor düzeydeki en mükemmel 3. çeyreğe etkili bir şekilde ilerlerken, devasa oyuncular yanı sıra tüketiciler için seçenekler ortasında başına zamankinden çok daha fazlası savaş vardı.”

OEM dinamikleri kabaca konuşan Wang, “MEA ihtiyatlı telefon pazarındaki şiddetli OEM’ler ortasında, Samsung yanı sıra Xiaomi dışında, YY kazançları kaydetti. Varlık mevcudiyeti sorunları büyük ölçüde çözüldüğü için Samsung , anında çeyreğin en fakir seviyelerinden toparlandı. Samsung’un güçlü 4. dörtte bir satın alma sezonuna girerken MEA ihtiyatlı telefon masasının tepesindeki konumunu daha da güçlendirmesini bekliyoruz.”

 TECNO , itel yanı sıra Infinix , pandemi sürecinden kim yana devasa şampiyon şirketler arasına girdi. Taşıyıcı, Siyah’daki yoğun satışlar yanı sıra çeşitli diğer bölgelerdeki verimli girişimleri sayesinde  pazar yeri payını 2020’nin 3 üncü çeyreğinde %19’dan 2021’in 3 üncü çeyreğinde %30,5’e çıkarmayı başardı. TECNO, fakir ile çevrili segmentte liderliğini güçlendirmeye oyalanmak ederken, genişleyen varlık portföyü çok daha fazlası segmente girmeyi başardığı için önemli ölçüde sonuçlandırmak çeyrekte adını duyurdu yanı sıra verimli oldu.”

Geçmek uzun yıllar büyük bir ilerleme kaydeden Xiaomi , kötü madde sıkıntısı yanı sıra stok yönetimi sorunlarıyla e karşı karşıya kaldığı için 3 üncü çeyrekte vahşi bir geri çevir yaşadı.”

Her şey hesaba katılırsa hatlarıyla tabloları yanı sıra değerlendirmeleri incelediğimizde;

  • MEA ihtiyatlı telefon sevkiyatları 2021 yılının 3 üncü çeyreğinde her yıl bazda %1 yanı sıra QoQ %7,5 arttı. Kim dörtte bir, 46,5 bin üreticisi sevkiyatı kaydederek, kaydedilen en mükemmel 3 üncü dörtte bir oldu.
  • Samsung düşüşünü tersine çevirmeyi başararak QoQ %8 ilerleme ödünç almak etti. %21 pazar yeri payı aracılığıyla bölgedeki liderliğini korumaya oyalanmak etti.
  • TECNO, %14’lük bir pazar yeri payı yakalayarak anında konumunu sağlamlaştırdı. Gönderiler, QoQ iyilik heyecan verici bir moda trendi %22 uzatmak gösterdi.
  • OPPO yanı sıra vivo pazar yeri payı kazanmaya oyalanmak etti. Yine de  Xiaomi stok yönetimi yanı sıra teklif sorunları nedeniyle çeyrekte %31 oranında geri çevir yaşadı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı Telefon Pazarı, Kayıtların En İyi 3. Çeyreğini Yaşıyor. – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply