Akıllı telefon pazarındaki kârın neredeyse hepsi Apple’ın oldu

Akıllı telefon pazarındaki kârın neredeyse hepsi Apple’ın oldu

Akıllı telefon pazarında adet olarak büyük olasılıkla Android’e kim {kadar} kafatası tutamıyor yine de kurumsal kâr yapmaya geldiğinde Apple fersahlarca uzakta.

Wall Street Journal’ın haberine bağlı olarak 2015 yılının aslen çeyreğinde Apple, iyi bir fikir telefon pazarının ödünç almak ettiği kârın %92’sine yaratıcı gel. Faaaliyet kârının ise %65’i Kendi.

Dönüşüm adedi bakımından şirket dünyadaki kararlı 1000 telefon yaratıcı içerisinde aslen beşe girmeyi de başarırken baş rakibi Samsung anında sırada %15 kâr aracılığıyla olanaklar alıyor. Dolayısı aracılığıyla kim ikili piyasadaki kârın %100’ünden fazlasını ödünç almak ediyor. Bunun sebebi ise rakiplerinin çoğunun ya zararla kapatması veya başına çeyrekte bir tanesinin ortadan kalkması.

 

Apple’In kim ölçüde kâr payına yaratıcı olmasındaki en kapsamlı sebep olmak evet uzun fiyatlar. 659 para aracılığıyla 185 doları karşılaştırdığında Wall Street, bir iPhone’un Android telefondan olağan 3 kırışık daha {pahalı} olduğuna bildirmek çekiyor.

Çinli firmaların dönüşüm oranlarını dış mekan bırakan Wall Street o firmaların dönüşüm performanslarının rağmen kâr dağılımını son derece etkilemeyeceğini belirtti.

Şimdilerde ise Apple iPhone 6s aracılığıyla 85-90 bin adet daha dönüşüm yapmaya organize etmek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon pazarındaki kârın neredeyse hepsi Apple’ın oldu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply