Akıllı Telefon satın alma rehberi – Hardware Plus

Akıllı Telefon satın alma rehberi – Hardware Plus

Akıllı telefon alırken hangi özelliklerin, ihtiyaçlarımız için ne {kadar} muazzam olduğunu tanımak cebimizden çok çok daha az finansal çıkmasına tavsiye edecektir. Eğer piyasadaki en {pahalı} telefonu biriktirmek yerine ihtiyacınız olan cihazı biriktirmek istiyorsanız, rehberlik yazımızda.

Akıllı telefon denince eskiden akıllara birdenbire iPhone geliyordu. iPhone’dan geçmişte ise iyi bir fikir telefonun tanımı BlackBerry’ydi. Fakat sonuçlandırmak bir yılda iyi bir fikir telefon denince akla hep Android’li modeller olay. Google’ın etkili koşu sistemi, Android 4.1 Jelly Bean aracılığıyla hep birlikte iOS seviyesinde akıcılığa kavuştu yanı sıra kullanıcılar da kim akıcılığa kesinlikle cevap vermek verdiler.

Zaten pratikte alacağınız cihazdaki en muazzam koleksiyon kriteri koşu sistemi. iOS, Android, BB OS, Windows Phone 8, MeeGo, Symbian, Bada yanı sıra Linux tabanlı iyi bir fikir telefon koşu sistemleri ile çevrili yaygın bilinen olanlarsa özel iOS yanı sıra Android. BlackBerry OS yanı sıra Windows Phone ise şimdilik kovalama halindeler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı Telefon satın alma rehberi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply