Akıllı telefon satışları, dördüncü çeyrekte büyümeye başladı!

Akıllı telefon satışları, dördüncü çeyrekte büyümeye başladı!

Küresel gerçekleşen iyi bir fikir telefon satışlarında IDC vasıtasıyla karşılıklı 2020’nin dördüncü dördüncü raporları ortaya sonuç. Geçtiğimiz sene pandemi nedeniyle gerçekleşen çalkantılı zaman dilimi 1 Ekim – 31 Dizi orta düzeldi. Bununla birbirleriyle pazarın dördüncü çeyrekte tekrardan büyümeye başladığını gördük.


İlginizi çekebilir: Meizu 18 serisi, kutusunda suçlama cihazı olmadan gelebilir!


Akıllı telefon satışlarında dördüncü çeyrekte hangi firmalar öne sonuç?

Geçtiğimiz sene Apple, 90.1 bin adet satışla başlayıp 385.9 bin satışla yılı bitirdi. 2020 yılında pazar yeri geçmiş senenin dördüncü çeyreğine bağlı olarak %4.3 büyüdü. Bütün önde itibaren iyi bir fikir telefon firmaları, 2020’nin sonuçta yılın her bağlı olarak ilerleme gösterdi. Yılın sonlarına tam olarak piyasaya sürülen iPhone 12 serisi, Apple için son derece kapsamlı dönüşüm rakamları elde etmek etti. Kim dönüşüm rakamlarıyla Apple, yıldan yıla %22.2’lik bir ilerleme gösterdi. Samsung ise kapsamlı pazarlarda ortasında yanı sıra kapı aralığı sektör telefonlarıyla son derece kapsamlı bir ilerleme kaydetti. Şirketin toparla çeyrekte yaptığı 73.9 milyonluk satışın ardından %6.2 oranında büyüdüğünü gördük. Kim veriler, Samsung vasıtasıyla son derece gerçekten iyi (PL) olarak değerlendiriliyor.

Xiaomi, 43.2 bin dönüşüm aracılığıyla dördüncü çeyrekte 3 üncü oldu. Bütün yılın verilerine bakıldığında Xiaomi, %32 aracılığıyla yıldan yıla en şaşırtıcı bir şekilde genişleme hizmet sağlayıcı oldu. Huawei ise %42.4 aracılığıyla kapsamlı oranda çok çok daha az telefon satışı gerçekleştirdi. Bununla birbirleriyle, 2020 yılı için tamamlandı satışı gerçekleşen iyi bir fikir telefon lot 1.29 milyona ulaştı. 2019 yılında ise kim miktar 1.37 bin olarak raporlara yansımıştı. Bu nedenle, kim sene ortaya çıkan pandemi aracılığıyla birbirleriyle telefon satışlarının %5.9 oranında azaldığını gördük. Fakat IDC verileri, 2021 yılının telefon satışlarının kim yıldan şaşırtıcı bir şekilde hatta daha fazla olacağını belirtiyor. Bunlara ek olarak son zamanlarda teknolojiler aracılığıyla en uygun sektör telefon satışları da genişletmek gösterebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon satışları, dördüncü çeyrekte büyümeye başladı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply