Akıllı telefon satışlarının 2020 ilk yarısında %10,6 azalması bekleniyor!

Akıllı telefon satışlarının 2020 ilk yarısında %10,6 azalması bekleniyor!

Coronavirüs‘ün bilge telefon pazarı üzerindeki öldürücü etkileri on yıl sırasında hissedilecek. En toparla IDC‘nin yaptığı açıklamaya bağlı olarak 2020’nin ilk yarısında bilge telefonların satışı %10,6 azalabilir. Daha yüksek vadede, salgının bütün on yıl sırasında Uluslararası anlamda %2,3’lük bir düşüşe kaldırım açacağı düşünülüyor.


İlginizi çekebilir: Çin pazarı, 2019’daki 5G bilge telefon satışlarının yarısını oluşturdu!


Akıllı telefon pazarı aracılığıyla sinir toparla tahminler neler?

Pazarın kim on yıl Coronavirüs patlak vermeden eski eski tahminlerde büyüyeceği görüş ediliyordu. Fakat özellikli kim sağlık durumu tahminlerin düzeltmek değerlendirilmesi gerektiğini gösterdi. Aslında telefon üreticileri için gerekli sorunların başında, geçtiğimiz haftalarda Çin fabrikalarındaki organizasyon kesintileri ve ayrıca teklif zincirleri aracılığıyla lojistik birimler arasındaki kesintiler olay. Ortaya çıkan gereksinim şokunun yılın ilk yarısında ağır hissedilmesi bekleniyor. Yine de ortalama faaliyetlere tavsiye dönüşün 2020 Q3‘de başlaması bekleniyor.

Önemli ölçüde Çin telefon pazarına bakıldığında, son zamanlarda tahminler Soba-Alayı döneminde başarıyla geçti yılın tamamen aynı dönemine bağlı olarak dramatik düşüşte. Eleman kıtlıkları, üretim tesisi kapanmaları, karantinalar, lojistik ve ayrıca gezi kısıtlamaları bilge telefon satıcılarının telefon üretmesi ve ayrıca son zamanlarda ekipman sunmasına bariyer yaratacaktır.

Coronavirüs durumu teşvik edici bir stil iyileştikçe ve ayrıca 5G planları Uluslararası olarak yayıldıkça, yılın 3 üncü çeyreğinden gelen telefon satışlarında düzeltmek kurtarma bekleniyor. İleriye dönük baktığımızda, 2021’de 5G telefonlara yönelik gereksinim artacak. Benzer şekilde kim uzatmak pazarın yaklaşık olarak %6 büyümesini sağlayacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefon satışlarının 2020 ilk yarısında %10,6 azalması bekleniyor!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply