Akıllı telefondan buluta fotoğraf ekleme – Hardware Plus

Akıllı telefondan buluta fotoğraf ekleme – Hardware Plus

Dropbox’ı iyi bir fikir telefonunuza kurun, yedekleme işini sizin için o yapsın.

Günümüzde iyi bir fikir telefonların yaygınlığıyla ortaya çıkan yeter yeter fotoğraf çekici durumu, alışılmış olarak kültürel ağlarda kullanılması amacıyla arzu ediliyor. Peki kültürel ağlarda paylaşmak istemeyeceğiniz fotoğrafları, başına yerden erişebileceğiniz moda sadece nasıl yedekleyeceksiniz? Tabii ki bulut depolama alanı servisleriyle. Kim yazımızda, sanal olarak bütün platformlar için yardımcı uygulamalara kurucu Dropbox’ı sadece nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Büyük ölçüde iyi bir fikir telefonumuzla markete girip, Dropbox’ı indirelim. Android yanı sıra iOS platformlarında  hali hazırda keşfedildi rutin, BlackBerry 10 için de hazırlanmakta. Windows Phone 8 tarafında Meslekler daha ziyade dahil tercih. Uzmanlarımız Android’de indirdik.

Kim yazıyı merakla okuduğunuza bağlı olarak, görünüşe göre ancak bir Dropbox hesabı almadınız. Taze bir profil sayfası açın.

2

Giriş yolu yaptığınızda böyle bir hoş ekranı göreceksiniz. Dropbox, bulut depolamayı inanılmaz standart bir moda anlatmış. Dünya çapında Ağ üzerindeki depolama alanı biriminiz olarak düşünebilirsiniz.

3

{Otomatik} geçmiş, cep telefonu cihazlarda en bildirmek seksi nitelik. Kim nitelik sayesinde çektiğiniz fotoğraflar, siz bilinçli rağmen olmadan Dropbox hesabınıza gönderiliyor. Dropbox, kim özelliğin kullanılmasını tavsiye etmek amacıyla başına kullanıcıya 500 MB çok daha fazlası yerleşim bölgesi lansman ediyor.

4

Tabii çektiğiniz fotoğrafları, özel WiFi üzerinden de göndermesini sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla 3G internetinizin kotası beklenmedik bir şekilde azalmaz. Android cihazınız cep telefonu ağı gördüğü anda fotoğrafları göndermeye başlayacaktır. iOS’ta ise uygulamayı WiFi ağının bulunduğu {bir yerde} çalıştırmanız gerekiyor. Bundan sonra Android’in uygun olduğunu söylemek gerekir.

5

Sonuçlandırmak gönderilen resimleri, sol üstteki anahtar üçlüsünden ortadakini seçerek görebilirsiniz. Aşağıda listelenmiş harika bir şekilde gönderilme geçmiş sıralaması biçiminde görüntüleniyor.

6

Değişiklik üçlüsünün soldakinde ise, Dropbox klasörlerinizi farklı farklı görebiliyorsunuz. Aşağıda listelenmiş yapacağınız işlemleri, direk olarak bilgisayarınızdaki belgeler – klasör sistemi tercih gerçekleştireceksiniz. İç içe klasörler, koordineli dosyalar, Dropbox aracılığıyla kullanılabiliyor.

7

Ayarlar penceresine, özgürlük üstteki 3 noktayı tıklayarak açacağınız menüden ulaşabilirsiniz.

8

Ayarlarda {otomatik} video kamera yüklemesi ayarlarını değiştirebildiğiniz tercih, Dropbox’a şifre de koyabiliyorsunuz. Eğer özelleştirilmiş dosyalarınız varsa, bir şifre koymanız sizin yararınıza geliştirmek.

9

Dropbox, özel fotoğraf ya da video klip için kullanılmıyor. PDF tercih mevcut yanı sıra tanınmış belgeler biçimlerine kurucu dosyaları da görüntüleyebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefondan buluta fotoğraf ekleme – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply