Akıllı telefonlar, bileşen kıtlığı sebebiyle yüksek fiyata üretilecek!

Akıllı telefonlar, bileşen kıtlığı sebebiyle yüksek fiyata üretilecek!

Akıllı telefon pazarı, amiral gemisi düzeyindeki cihazların sorunsuz olarak halka sunulmasının ardından asgari kayıpla pandemiyi atlattı. Aynı zamanda, bazı şirketler başarılı aylarda yaşanan bileşen kıtlığı sebebiyle gerçekten sinir bozucu zamanlar geçirdi. Şu anda ise bileşen kıtlığının etkileri artarak peşini bırakmamak, sürdürmek. Bileşen kıtlık, şirketlerin fiyatları arttırmasına yanı sıra kim ücret artışını kıtlığa bağlamasına ana sebep kılıf. Başına ne {kadar} dürüst bir eksikliği bulunsa da fiyatlara kim {kadar} şaşırtıcı bir şekilde teşvik etmek etmesi anlamsız. Muhtemelen de şirketler kim durumu, satışlar yanı sıra kârlarla endişeli olarak kullanıyorlardır. Çoğunluğu organizasyon, yaşadığı bileşen sıkıntılarını halka aktarıp fiyatları olabildiğince yükseltiyor.


İlginizi çekebilir: Huawei HarmonyOS Beta 3.0 sürümü yayınlandı!


Akıllı telefon fiyatları önümüzdeki dönemde değişecek mi?

Bölgesel tarihli bir röportajda Realme China Başkanı, patates cipsi yanı sıra batarya eksikliğinin teslim etmek zincirinde sıkıntılara geçit açtığını belirtti. Bununla birbirleriyle, cep telefonu ekipman fiyatlarının kim yılın dakika yarısında dalgalanabileceğini de söyledi. Önümüzdeki dönemde, müsaitlik yanı sıra ihtiyaç oranı bütün bilge telefon endüstrisinin fiyatlandırma politikasını belirleyecek. Xiaomi’nin başkanı Lei Jun, Realme’nin yöneticisini doğrular nitelikte açıklamalarda mevcut. Lei Jun’a bağlı olarak şirketin kapsamlı bir patates cipsi sıkıntısı bulunmakta. Bunlara ek olarak kim ağrı ileride üretilmesi planlanan telefonların üretimini de zora sokacaktır. Tahminlere bağlı olarak patates cipsi teslim etmek sıkıntısı, asgari Bir çift uzun yıllar sürecek. Eğer kim varsayım verimli çıkarsa ileriki dönemde elektronik aletler cihazların fiyatlarının yükselmesi potansiyel olarak.

Sözde en uygun düzey yöneticiler, fiyatların artmasının önlenemez olduğunu düşünmekte. Bunlara ek olarak kim açıklamalara bağlı olarak her türlü bir teknik ekipman satın biriktirmek isteyen kullanıcılar ellerini çabuk tutmalı. Verilen gelecekte kim cihazların fiyatlarında devasa derecede artışlar gidiyor iyilik gözüküyor. Şubat ayında Samsung, 24 bin adet cep telefonu cihazı piyasaya sürdü. Bununla birbirleriyle aylık bazda pazar yeri payı %23.1 oldu. Kim, şirketin önde itibaren bilge telefon tedarikçileri sıralamasında başlangıçta sıraya destek dönmesini sağladı. Değerlendirme için kim yılın aralık ayında Samsung’un pazar yeri payı %15.6 olarak kayda geçmişti.

Akıllı telefonlar

Kim yılın başlangıçta ayında, cep telefonu ekipman pazarındaki yönetim Apple’ındı. Şirketin aralık ayı bazında aylık pazar yeri payı oranı %25.4’dü. Yine de bilge telefon satışları, şubat ayında yavaşladı. Satılan 23 bin iPhone aracılığıyla sağlayıcı, kim seride bitiş çizgisine yaklaştı. Firmanın şubat ayı pazar yeri payı ise %22.2 oldu. Kim da geçmek uzun yıllar şubat ayında satılan ekipman hacminin %74 ileri. Böylece baktığımızda Apple, cep telefonu ekipman satışı konusunda liderliğe oynuyor. Bunlara ek olarak Samsung da kim sorun ileri hatrı sayılır stil çalışıyor.

Akıllı telefonlar

Akıllı telefon satışlarında 2020 yılının çeyrek çeyreğinde hangi firmalar öne çıkmıştı?

Geçtiğimiz sene Apple, 90.1 bin adet satışla başlayıp 385.9 bin satışla yılı bitirdi. 2020 yılında pazar yeri eski senenin çeyrek çeyreğine bağlı olarak %4.3 büyüdü. Bütün önde itibaren bilge telefon firmaları, 2020’nin sonuçta yılın her bağlı olarak geliştirme gösterdi. Yılın sonlarına verimli piyasaya sürülen iPhone 12 serisi, Apple için gerçekten devasa dönüştürme rakamları ödünç almak etti. Kim dönüştürme rakamlarıyla Apple, yıldan yıla %22.2’lik bir geliştirme gösterdi. Samsung ise kapsamlı pazarlarda arasında yanı sıra kapı aralığı bölüm telefonlarıyla gerçekten devasa bir geliştirme kaydetti. Şirketin toparla çeyrekte yaptığı 73.9 milyonluk satışın ardından %6.2 oranında büyüdüğünü gördük. Kim veriler, Samsung vasıtasıyla gerçekten gerçekten iyi (PL) olarak değerlendiriliyor.

Amiral gemisi

Xiaomi, 43.2 bin dönüştürme aracılığıyla çeyrek çeyrekte 3 üncü oldu. Bütün yılın verilerine bakıldığında Xiaomi, %32 aracılığıyla yıldan yıla en şaşırtıcı bir şekilde artan sağlayıcı oldu. Huawei ise %42.4 aracılığıyla devasa oranda çok çok daha az telefon satışı gerçekleştirdi. Bununla birbirleriyle, 2020 yılı için dolu satışı gerçekleşen bilge telefon düzine 1.29 milyara ulaştı. 2019 yılında ise kim şekil 1.37 milyar olarak raporlara yansımıştı. Böylece, kim sene ortaya çıkan pandemi aracılığıyla birbirleriyle telefon satışlarının %5.9 oranında azaldığını gördük. Fakat IDC verileri, 2021 yılının telefon satışlarının kim yıldan şaşırtıcı bir şekilde hatta daha fazla olacağını belirtiyor. Bunlara ek olarak son zamanlarda teknolojiler aracılığıyla en uygun bölüm telefon satışları da uzatmak gösterebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonlar, bileşen kıtlığı sebebiyle yüksek fiyata üretilecek!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply