Akıllı telefonlar için festival vakti – Hardware Plus

Akıllı telefonlar için festival vakti – Hardware Plus

Turkcell, ihtiyatlı telefon pazarında öne çıkan cihazları arzu edilen tekliflerle sunmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. 25 Ağustos’ta başlayan taze Akıllı Telefon Festivali kapsamında Turkcell T50Samsung Galaxy Ace 4LG G2 Mini,Samsung Galaxy Note 3 Neo ve ayrıca Samsung Galaxy S5 16 GB, Turkcell müşterilerine özelleştirilmiş ayrıcalıklarla sunulacak. Konuyla gergin sıkmak bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

 

“Akıllı telefonlar için festival vakti

Turkcell, ihtiyatlı telefon pazarında öne çıkan cihazları arzu edilen tekliflerle sunmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. 25 Ağustos’ta başlayan taze Akıllı Telefon Festivali kapsamında Turkcell T50, Samsung Galaxy Ace 4, LG G2 Mini, Samsung Galaxy Note 3 Neo ve ayrıca Samsung Galaxy S5 16 GB, Turkcell müşterilerine özelleştirilmiş ayrıcalıklarla sunulacak. Ikamet ve ayrıca iç satır mal sahibi Turkcell’liler, Turkcell dokunma Çekirdek’nden veya Turkcell.com.tr üzerinden cazip kurulum seçenekleriyle kim ihtiyatlı telefonlardan birine yaratıcı olabilecek.

Burak Sevilengül: Turkcell’de herkese pozitif bir ihtiyatlı telefon sahip olmak

Turkcell Ikamet Reklam ve pazarlama ve ayrıca Satıştan {Sorumlu} Her şey hesaba katılırsa Birincil Temsilci Burak Sevilengül, konuyla gergin açıklamasında şunları söyledi:

“Turkcell olarak ekibimiz, dileyen herkesin ihtiyatlı telefonlara erişebildiği bir fiyatlandırma ve ayrıca kurulum dünyası kurmaya istisnai olarak devasa alaka veriyoruz. {Artık} lüks olmaktan çıkan ve ayrıca hepimizin temel ihtiyaç duyduğu ekipman haline itibaren ihtiyatlı telefonları müşterilerimize en pozitif koşullarda sunmak amacıyla zaman çerçevesi zaman çerçevesi Akıllı Telefon Festivalleri düzenlemeyi bir miras haline getirdik. Turkcell müşterilerine kim kez, teknik gelişimin en başlangıç ​​aşaması saflarında kuruluş yerleşim bölgesi 5 özel üreticisi için, tarifeye başka ayda 1 TL’den başlayan teklifler sunuyoruz. Herkesin kişiye özel temel ihtiyaç ve ayrıca bütçesine pozitif bir ihtiyatlı telefon bulabileceği kim arzu edilen kampanyada sunduğumuz fırsatlardan hoş geldiniz isteyen bütün Turkcell’lileri mağazalarımıza bekliyoruz.”

Turkcell Ikamet Reklam ve pazarlama ve ayrıca Satıştan {Sorumlu} Her şey hesaba katılırsa Birincil Temsilci Burak Sevilengül

Başına segmentte, başına göster boyutunda alternatifler

Turkcell’in Akıllı Telefon Festivali kapsamında, peşin satın alındığında 529 TL’den 2199 TL’ye {kadar} sayısız ücret bantlarına ve ayrıca özel göster boyutlarına uzanan üreticisi alternatifleri sunuluyor. Cihazları peşin, ağ paketleriyle hep birlikte veya tarifeye başka fiyatlarla arzu edilen koşullarda satın topla uygulanabilir. Kaçırılmayacak kim ihtiyatlı telefon festivali kapsamında sunulan fırsatından yararlanarak üreticisi satın yerleşim bölgesi Turkcell’liler, dilek ettikleri cihaza bağlantılı olarak aslen ay 2 GB’a varan başka ağ paketlerinden de faydalanıyor.

Festival kapsamındaki ihtiyatlı telefonları kontratlı satın topla isteyen Turkcell’liler; Samsung’un istisnai olarak tutulan Ace serisinin özellikle Turkcell’de sunulacak en taze üyesi Galaxy Ace 4’e tarifeye başka 1 TL’den başlayan fiyatlar ve ayrıca 24 ay kurulum imkanı aracılığıyla yaratıcı olabilecek. Kompakt tasarımı aracılığıyla öne çıkan LG G2 mini, işaretleyici teknolojisi ve ayrıca kapsamlı ekranı aracılığıyla önemli ölçüde profesyonellerin tercihi Samsung Galaxy Note 3 Neo ve ayrıca Samsung Galaxy serisinin en sonuçlandırmak yıldızı Samsung Galaxy S5 ise peşin fiyatına 24 ay kurulum fırsatı aracılığıyla müşterilerle buluşacak.

25 Ağustos’ta başlayan yeni Akıllı Telefon Festivali kapsamında Turkcell T50, Samsung Galaxy Ace 4, LG G2 Mini, Samsung Galaxy Note 3 Neo ve Samsung Galaxy S5 16 GB, Turkcell müşterilerine özel ayrıcalıklarla sunulacak.
25 Ağustos’ta başlayan taze Akıllı Telefon Festivali kapsamında Turkcell T50, Samsung Galaxy Ace 4, LG G2 Mini, Samsung Galaxy Note 3 Neo ve ayrıca Samsung Galaxy S5 16 GB, Turkcell müşterilerine özelleştirilmiş ayrıcalıklarla sunulacak.

Turkcell T serisinin geçici sürede devasa beğeni toplayan taze gözdesi Turkcell T50 ise olağanüstü mekanik ve ayrıca tarifeye başka 8 TL’den başlayan fiyatlarına üstüne üstlük 36 ay kurulum imkanı aracılığıyla festivalde sunulan ekipman ile çevrili kuruluş alıyor.

Turkcell’in iç müşterileri ise Akıllı Telefon Festivali kapsamında sunulan cihazlara, iç hatlara özelleştirilmiş tekliflerle yaratıcı olabiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonlar için festival vakti – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply