Akıllı telefonlar ve Wi-Fi, hayati öneme sahip böcekleri öldürüyor

Akıllı telefonlar ve Wi-Fi, hayati öneme sahip böcekleri öldürüyor

Akıllı telefonlar hayatımızın muazzam bir parçası. Günümüzde beklenmedik bir şekilde herkesin bir bilge telefonu sahip olmak. Kültürel medyadan gider ödemeye {kadar}, sayısız şeyi bilge telefonlar üzerinden yapıyoruz. Fakat kim bilge cihazların radyasyon yaymak iyilik çok zarar verici bir yönleri sahip olmak.


İlginizi çekebilir: En son derece radyasyon yayan cüzdan telefonları


Araştırmalar böcekler üzerindeki zararları kanıtlıyor

Kim yazıda; bilge telefonlar ve Wi-Fi sinyallerinin yaydığı radyasyonun dünya üzerindeki olası etkilerinden bahsetmeyeceğiz. Pratikte, insanlara olası zararları yaklaşık belirli bir gözden geçirmek yok. Yine de, tip için hayati öneme sahip olan böceklerin, kim radyasyondan dramatik etkilendiğine dair çok net kanıtlar elde edilebilir.

Almanya merkezli Karakter ve Biyoçeşitliliği Gözetim Birliği ve 80’den fazla özel olarak çalışma gösteriyor ki; bilge telefon ve Wi-Fi sinyalleri, böcekler ileri zarar verici bir teşvik etmek yaratıyor. Yapılan 83 araştırmanın 72’si net bir stil sineklere ve arılara zarar verici sonuç olduğunu kanıtlıyor. Araştırmacılar; bilge telefonlardan ve Wi-Fi sinyallerinden yayılan radyasyonun, kalsiyum iyonlarının olması gerekenden hatta daha fazla emilmesine sebep olmak olduğunu gösteriyor. Kim da söyle konusu canlıların Görüntüle yapılarına yara veriyor. Böceklerin dinlenme ve uyanma döngüleri alt-üst olay, hastalıklara e karşı dayanıklılıkları azalıyor. Kim hastalık, tip için hayati derecede muazzam görevlere sahip olan haşere popülasyonunun azalmasına direkt olarak teşvik etmek ediyor.

Radyasyon

Böcekler, evlerimize girdiklerinde birçoğumuzu hoş olmayan ediyorlar. Fakat onların besin zincirinde muazzam bir görev oynamaları ve tozlaşmaya bağış sağlamaları iyilik hayati görevleri sahip olmak. Radyasyona ayrıca, bahçecilik ilaçları iyilik kimyasallar da haşere popülasyonlarına muazzam zarar veriyor.

Peki kim konuda neler yapılabilir? Akıllı telefonlar ve Wi-Fi teknolojisi hayatımızda o {kadar} muazzam bir olanaklar kaplıyor ki, onlardan vazgeçilmesi çok akıllara durgunluk veren öyle gibi görünmek. Şu bir gerçeklik ki; insanoğlunu harika bir servet beklemiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonlar ve Wi-Fi, hayati öneme sahip böcekleri öldürüyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply