Akıllı telefonlarda gömülü uygulama dönemi bitiyor! – Hardware Plus

Akıllı telefonlarda gömülü uygulama dönemi bitiyor! – Hardware Plus

Uluslararası Birliği, iyi bir fikir telefon üreticilerinin pozitif standartlara uyması konusunda yüksek süredir veri yapıyor. Servet günlerde onaylanması sözde Sanal Hizmetler Yasası, iyi bir fikir telefonlardaki gömülü (yüz yüklü) uygulama kullanımını tüketicilere bırakıyor!


İlginizi çekebilir: Realme 7 serisi, 7 Ekim’de Uluslararası’ya olay!


Uluslararası Komisyonu, yüz yüklü uygulama seçimini kullanıcılara bırakacak!

Bilindiği üzere taze satın alınan iyi bir fikir telefonlar, üreticiler vasıtasıyla ileri yüklenmiş pek inanılmaz uygulama aracılığıyla olay. Kim uygulamaların bazıları kesinlikle moda trendi kullanılırken, bazı uygulamalar ise Daha önce hiç kullanılmadığı için atıl moda trendi kalıyor. Üstelik arayüze gömülü moda trendi itibaren uygulamaların çoğunluğu, kişiselleştirilmiş bir ROM yazılımı yüklenmeden silinemediği için telefonlarda gereksiz moda trendi kuruluş kaplıyor.

Kim durumdan pek de hoşnut olmayan Uluslararası Komisyonu ise Sanal Hizmetler Yasası ile doğru muhasebe sağlamayı amaçlıyor. Uzun yıllar sonuna {kadar} parlamentoda onaylanması sözde tüzük aracılığıyla üreticilere program tarafında farklı kısıtlamalar getiriliyor. Yüz yüklü uygulamaların mevcut gömülü moda trendi kalmasının önüne geçilirken, eğer bireysel isterse kim uygulamaları telefondan kusursuz kaldırabilecek. Aynı şekilde yüz yüklü uygulama örneklerinin işleyen sisteminin merkez yazılımından gizlice moda trendi çalışması zorunlu tutulacak.

telefon gömülü uygulama

Sanal Hizmetler Yasası, gömülü uygulamalar haricinde istatistikler güvenliği konusunda da farklı yaptırımlar içeriyor. Yasaya eklenen bir maddeye bağlı olarak, cep telefonu uygulamalardan toplanan yanı sıra işlenmesine etkinleştir bunu göz önünde bulundurarak veriler düşman şirketlerin erişimine fark edilir hale getirilecek. Aksi takdirde ödünç almak edilen bireysel verilerinin endüstriyel faaliyetler için kullanımına etkinleştir verilmeyecek. Kim düzenlemenin; istatistikler paylaşımı konusunda belirsizlik işaretleri barındıran Google, Apple yanı sıra Amazon seç şirketleri belirlemek altına toplamak için yapıldığına inanılıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonlarda gömülü uygulama dönemi bitiyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply