Akıllı telefonlarda oyun savaşları devri mi başlıyor? – Hardware Plus

Akıllı telefonlarda oyun savaşları devri mi başlıyor? – Hardware Plus

Konsol dünyasındaki savaşta markaların en devasa silahlarında bir tanesi “excluisve” Böylece özel bir konsola ait oyunlar. Örneğin Sony Playstation’ın God of War serisi veya Xbox One’a itibaren Dead Rising 3 oyunları iyilik. Kim exclusive oyunlar önemli ölçüde o konsolun satışında büyük bir dikkate alınması gereken nokta kılıf. Şu önemli {kadar} Playstation’ın Xbox’a olan üstünlüğünün devasa sebebi de kim şu anda.

Şu anda kim düşünce ve duygular pratik telefonlara da olay. Oyun pratik telefonların {artık} son derece büyük bir ayağı olduğu için firmaların da kim alanda değişik mülkiyet yapması kaçınılmazdı. Evet pratik telefon alanında bir exclusive savaşı olacaksa bunu hakkıyla gerçekleştirecek Bir çift düşman sahip olmak; Google ve ayrıca Apple.

 

Kim Bir çift organizasyon en yaygın bilinen pratik telefon oyunlarını kişiye özel taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Başına Bir çift organizasyon da kişiye özel online mağazalarında o oyunları en tepede gösterme, sık sık reklamını yayınlama iyilik vaatler sunuyor. Şu ne zaman için en gözde oyun Plants Vs. Zombies 2.

Apple’ın Anroid’den Bir çift ay daha önce sunduğu oyunun ardından Google tarafı bunun aşağıda kalmak istemiyor. Lakin oyun firmaları kim konuda son derece da evete yatkın kesinlikle değil iyilik. Cep telefonu oyunlarında başı çekenlerden birisi olan Gameloft başına ne {kadar} oyunlarını başlangıçta başta “daha önce Apple” mantığı aracılığıyla düşünmüş olsa da en kaçınılmaz olarak başına Bir çift platforma da hepsi birden çıkarttı, en azından pek çoğunu.

Bakalım kim işin sonu konsol savaşlarına dönecek mi?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonlarda oyun savaşları devri mi başlıyor? – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply