Akıllı telefonlardaki tasarım iPhone XI ile değişebilir – Hardware Plus

Akıllı telefonlardaki tasarım iPhone XI ile değişebilir – Hardware Plus

Bir süredir ısrar etmeye devam et eden çentikli tasarıma yaratıcı pratik telefonlar yerini açıkça ekranlı cihazlara bırakmıştı. iPhone XI sızıntıları ve ayrıca bu gece ortak Pixel 4 arka uç dizaynı, bizlere taze dönemin tasarım çizgilerinin değişeceğini gösteriyor.

İlginizi çekebilir : Pixel 4 tasarımı Google vasıtasıyla iddia edilen

iPhone XI , elektronik kamera dizilimlerini değiştirebilir

Google bu gece Twitter hesabı üzerinden taze cihazı Pixel 4 ‘e ait olan görseller paylaştı. Cihazın arka uç tasarımını yansıtan görsellerde uyar seksi en kapsamlı ortaya çıkartmak elektronik kamera dizilimi oldu. Oval dikdörtgen içerisine koymak 2 ciddi kameraya yaratıcı olan Pixel 4, son zamanlarda sızıntıları ortak iPhone XI ‘a çok benzemek. Aynı şekilde, 3 Kasım 2017’de iPhone X ile başlayan çentikli başlangıç ​​aşaması göstermek ve ayrıca dik dizilimli kameralar ile taze bir tasarım ortaya koyan Apple, taze cihazında türünün tek örneği bir tasarım kullanması bekleniyor.

Huawei, Vestel ve ayrıca Asus ‘unda aralarında bulunduğu pek istisnai olarak pratik telefon yapımcı, Apple’ın çentikli tasarım hattına eşdeğer ekipman üretmişti. Önemli ölçüde FaceID benzeri geliştirme barındırmamasına ne olursa olsun kapsamlı çentik alanı ile beraber itibaren Pixel 3 XL, başlangıç ​​aşaması panelde iPhone ‘a benzetiliyordu. Tonit yapılan paylaşım ile beraber arka uç tasarımda oval elektronik kamera dizilimi kullanan Google, arka uç kısımda Pixel 4 ‘ü iPhone’a benzetebilir. Çıkardığı telefonlar ile tasarımda sektöre en yüksek öncelik eden Apple, iPhone XI ile hep birlikte geleck süre telefonların dizaynını, elektronik kamera dizilimlerini etkileyebilir. Aynı şekilde Google, bu gece paylaştığı Pixel 4 gönderisinde cihazın başlangıç ​​aşaması tasarımını göstermemişti. Bunu söyledikten sonra arka uç panelde tesis almayan aslında başparmak izi bizlere ekrana gömülü başparmak izi teknolojisinin kullanılabileceğini gösteriyor. Pixel 3 cihazı da bak önüne alındığında ( iPhone X ile başlangıç ​​aşaması tahta benzerliği) iPhone XI ‘ın başlangıç ​​aşaması tasarımında çentik olmayabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Akıllı telefonlardaki tasarım iPhone XI ile değişebilir – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply