Akıllı telefonları, daha uzun süre kullanmanız için tavsiyeler!

Akıllı telefonları, daha uzun süre kullanmanız için tavsiyeler!

Akıllı telefonları, malumunuz sonuçlandırmak yıllarda hem Tavuk’de hem de insanlar piyasasındaki fiyatları çok artmış vaziyette. Kullanıcılar, kim durumda elindeki cihazları sadece nasıl daha düzgün kullanabileceklerini düşünür hale geldiler.


İlginizi çekebilir: ASUS ProArt PA90, Good Design 2019’da avantaj kazandı


Ne rutin olarak makine değiştiriyorsunuz? Daha doğrusu {artık} değiştirecek parayı bulabiliyor musunuz mu desek? Akıllı telefonlar, {artık} çok teknik cihazdan daha pahallı olmaya başladı. Firmalar da izledikleri ücret politikalarını diretmeye yaklaşık görünüyorlar.

Akıllı telefonların başlangıçta dönemlerinde (2000’li yıllardan bahsediyoruz.), standart bir makine alırsanız planı şu moda işliyordu.

Tüccar firmayla, Bir çift her yıl bir kontrat imzalanır, kontrat dahilinde cihazınızın ücretini 24 ay süreyle kurulum kurulum ödüyorsunuz.  Eğer telefonunuz kim süre dahilinde bozulursa, tamamen ücretsiz ya da istisnai olarak sınırlı bir finansal ödeyerek değiştirebiliyordunuz.

Kim planı, yaşlı sınıflandırma pratik telefonlar için çok çarpıcı işlese de yenilik son zamanlarda kim {kadar} anında gelişmediğini hatırlatmakta avantaj sahip olmak. Aynı şekilde sistemin günümüzde yarattığı bir kenar ilham de kullanıcıların Bir çift uzun yıllar süreyle cihazlarının bulundu kalmasını istemelerine geçit açtı. Kim da, Bir çift uzun yıllar süreyle geliştirmek beste için daha sert makine ihtiyacını doğurmuş oldu.

Üreticilerin maaliyetleri, kazanç oranlarındaki genişletmek, aracı firmaların kim yükü kaldıramamasıyla sonuçlandı. Dolayısıyla perakende mağaza firmalar son zamanlarda bir dönüştürme modeline geçti. Taşıyıcılar, telefon ücretlerini yapmış oldukları sözleşmelerden ayırmaya başladılar.

2010’lu yıllardan gelen, sürücü firmalar; servisleriniz için belirgin ücret, ekipman için özel bir yerleşim yöntemi belirlemeye başladılar. Anında, pratik telefonların fiyatlarının ne {kadar} uzun olduğu anlaşılmaya başlandı.

Vardiya sürecinden daha sonra, telefon sahipleri telefon dönüştürme sıklıklarını azaltmaya başladılar. Hyla Mobile’in yaptığı çalışmada, 2016 yılında kullanıcıların 2.38 yılda bir telefonlarını değiştirdiği belirtiliyor. Kim rakam 2018 yılında 2.77 seviyesine {kadar} yükselmiş. Böylece kullanıcılar, hemen hemen 3 yılda bir makine değiştirir duruma gelmişler.

3 uzun yıllar, ancak böyle pahallı ekipman için daha ziyade anlık bir süre. 7 meydan okuma dolara aldığınız ile çevrili büyüklük bir laptop 5 uzun yıllar birlikte çalışmak ömrüne kurucu olabiliyor. 1000 para üstü cihazları ise kim rakamların istisnai olarak istisnai olarak üstünde kullanabilme imkanınız sahip olmak. Peki telefonlar için kaynak olmasın?

Kim sebeplerden bir kişi, telefonların onarımlarının istisnai olarak ezici olmasından acı. Birçok laptop, sökülebilir bir bataryaya kurucu. Bataryanız ömrünü tamamladığında garip yapmanız gereken çöpe atıp yenisini toplamak. Şanslıysanız düzeltildi ettirmeniz rağmen uygulanabilir. Sonuçlandırmak yıllarda çıkan pratik telefonların hemen hemen tamamı, cihazın içinde gömülü bir bataryaya kurucu. Kim parçaları geri yükleme çok ezici veya düzeltildi edilmesi hiçbir moda kadar değil.

2018 yılından gelen son zamanlarda bir gerçeklik iPhone kullanıcılarının hayatına girdi. Bataryaları eskiyen Apple sahiplerinin, telefonlarının yavaşlatıldığını öğrendiler. Bir aralık hakkında yasal işlem başlatmak sürecinden daha sonra Apple, kim konuya resmiyet onaylamak hesap ayarlar sekmesine elektrik pili durumlarını gösteren bir kulüp ekledi. Dolayısıyla, makine kullanıcıları bataryalarının ömürlerinin azaldığını ayrım ettikleri takdirde, değişimini sağlayabilir hale getirdiler.

iFixit ile iletişime geçin direktörü Kay-Kay Clapp‘a bağlı olarak, Apple’ın batarya hamlesi, taşıyıcı için bir dönüm noktasıydı. {Artık} genel bir batarya değişimiyle, telefonunuzun ömrünün uzamasının uygulanabilir olduğu Herhangi bir kişi vasıtasıyla tanınan bir gerçeğe dönüştü. Apple, iPhone’unuzun içerisindeki pilin firmaya kesinlikle değil, kullanıcıya ait olduğunu saygı etmişti.

Telefonunuzu kendiniz de düzeltildi edebilirsiniz!

Yaratıcı olduğunuz telefona ilişkili olarak, cihazınızı kendiniz de düzeltildi edebilirsiniz.  iFixit, ünlü cihazları inceleyerek, kim cihazların yapısına bağlı olarak bir düzeltildi edilebilirlik skoru belirliyor. Bay Clapp, pratik cihazların sonuçlandırmak yıllarda düzeltildi edilebilirlik oranlarının düştüğünü söyledi. İster cihazınızı kendiniz düzeltildi elde istersenizde servise götürün kim cihazınızın ömrünün artmasını sağlayacaktır.

 

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonları, daha uzun süre kullanmanız için tavsiyeler!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply