Akıllı telefonlarınızın hızını TP-LINK’in AC serisi ile arttırın – Hardware Plus

Akıllı telefonlarınızın hızını TP-LINK’in AC serisi ile arttırın – Hardware Plus

Kablosuz ağın hızını 3 kırışık artıran son zamanlarda üretim karşılık standardı {artık} internete bağlandığımız cihazlarda da desteklenmeye başlandı. Taze üretim taşınabilir bilgisayarlarda merkez hinterlandı 802.11ac desteği, bilge telefonlarda da merkez alıyor. Android işleyen sistemli telefonlarının ve ayrıca iPhone 6’nın piyasaya sürülmesi ile hep birlikte {artık} IOS sisteminde de 802.11ac desteğini keşfetmek uygulanabilir.

Dünyanın rakipsiz kablosuz Dünya çapında Ağ lideri TP-LINK, son zamanlarda üretim karşılık standardına en fazla varlıklar yapan tedarikçi konumunda. 2013 yılı ortalarında aslen AC destekli modelini satışa sunan tedarikçi, geçmek bir uzun yıllar içine AC destekli varyasyon sayısını büyük ölçüde artırdı. Tüketicilere uzun hızda Dünya çapında Ağ için alternatifli çözümler sunan TP-LINK, özellikle modem/router kesinlikle değil, USB adaptör, koruma alanı genişletici ürünlerde de son zamanlarda üretim tipik desteği ile tüketicilere AC destekli kargo oluşturuyor.

TP-LINK Kırsal Ana Değiştirme Ali Dinçer, {artık} daha uzun Dünya çapında Ağ hızı gerektiren alışkanlık sayısının arttığını belirterek, “Özellikle bilgisayarlardan yaptığımız çeşitli işlevi {artık} ek veya bilge telefonlarla da yapar olduk. O nedenle ağa bağlanan başına ekipman {artık} daha uzun oran desteği istiyor. Sonuç olarak bir geçmiş kablosuz Dünya çapında Ağ standardına oranla karşılık hızını 3 kırışık artıran son zamanlarda üretim tipik olan 802.11ac destekli ürünler önemi kazanıyor. 20’ye bölgesel modelimizle kim standardı destekliyoruz” diyor.

Taze kablosuz Dünya çapında Ağ standardı olan 802.11ac, bir geçmiş standard olan 802.11n’ye bağlı olarak karşılık hızını 3 kırışık artırıyor. Bunun sonucunda önemli ölçüde uzun karşılık hızı gerektiren HD video klip indirme, online organizasyon oynama veya görüntülü tartışma iyilik uygulamalar kesintisiz yanı sıra daha kaliteli yapılabiliyor. Dönem içine 802.11ac, bütün Dünya çapında Ağ ürünlerinde 802.11n’nin yerini alarak standard hale servet.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonlarınızın hızını TP-LINK’in AC serisi ile arttırın – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply