Akıllı telefonunuz bozulduğunda servise götürmeli misiniz? –

Akıllı telefonunuz bozulduğunda servise götürmeli misiniz? –

Başına anında yanımızda taşıdığımız, hayatımızı kolaylaştıran günlük kayıt asistanımız bizi yarı yolda bıraktığında neler yapmalıyız? Rutin bakım sıralarında bekleyerek sorunsuz halde size almak edilmesi için vaktiniz ince mı? İşte kim yazıda bütün kim stresten sadece nasıl kaçabileceğini anlatacağız.

1- Düzeltmek başla

Çoğumuz bilge telefonlarımızı Daha önce hiç kapatmadan çalıştırıyoruz. Telefonunuz haftalardır Ayrıca muhtemelen de aylardır durmadan çalışıyor ise yanı sıra bir rutin çalışmıyor, telefonunuz sürekli cevap vermek veriyorsa, en temel eylem olan geri yükleme başlat aracılığıyla telefonunuzu modası geçmiş hale getirmeye çalışabilirsiniz.

2- Hafızayı Dikte Al

Akıllı telefonlarımızın hafızaları başına geçmek zaman taze uygulamalar, uzun kalitede müzikler yanı sıra videolar aracılığıyla doldurarak performansını düşürüyoruz. Sık telefon işlemci çipi sisteminin en güncelini rağmen indiremeyebilirsiniz. Kim yüzden hep nispeten da olsa doldurulmamış hinterlandı tutmanız gerekiyor. Ayarlar bölümünden hafızanızın doluluğuna bakabilir, ‘Bellek Temizleme’ opsiyonunu aracılığıyla gereksiz dokümanları telefonlarınızdan arındırabilirsiniz.

3- Format Sallamak

Hepimizin duymaktan en inanılmaz korktuğu çözümlerden bir birey de format sallamak muhtemelen. Servise gitmeden yazılım uygulaması problemleri kökünden çözebileceğiniz kim adımla beraber bütün bilgilerinizi kaybedersiniz. Eğer servise gitmek yerine kim adımı kullanmaya çözünürlük verirseniz bilgilerinizi yedeklediğinizden emin olun!

Servise gidin!

Gerçekten biliyoruz bazılarımız için hoş olmayan bir prosedür olarak görünse de en verimli çözümlerden bir birey servise gitmek. HUAWEI gözünüzde gelişmekte kim süreci sizin için kolaylaştırıyor yanı sıra dönem kaybı yaşamamanızı sağlıyor. Özelleştirilmiş ile bağlantı merkezini arayarak hatta daha fazla uzmanlık edinebilir yanı sıra öneriler alabilirsiniz veya öneriler merkezlerinden birine uğrayabilirsiniz. Eğer HUAWEI telefonunuz varsa ‘HiCare’ uygulamasından yetenekli bir rutin bakım elemanı aracılığıyla konuşma başlatabilirsiniz.

Çeşitli diğer rutin bakım merkezlerine oranla HUAWEI, telefonların onarımını anında gerçekleştirereK kendisini pazarda ayrıştırıyor yanı sıra müşteri memnuniyetini yükseltiyor. Premium telefonlar için sunulan VIP rutin bakım hizmeti de bireysel deneyimini avantajlı yönde etkiliyor.

Pozitif noktalarda keşfedildi telefon rutin bakım merkezlerine bilge telefonlarınızı almak edebilirsiniz. Kim merkezlerde hem taze çıkan HUAWEI telefonlarını inceleyebilir hem de telefonunuzun düzeltildi sürecini dışarıdan gözlemleyebilirsiniz. Bekleme alanının neşeli yanı sıra davetkar olduğu HUAWEI Rutin bakım Merkezleri’ne uğramaktan lütfen.

Kapıdan Kapıya Getir

Yakınınızda bir rutin bakım çekirdek yok ise, çözüm kullanıcıya olacak! Ayrıca danışmanlık biriktirmek, kuyrukta demek veya her türlü bir bilinmeyenle kurtulmak istemiyorsanız, tamamen ücretsiz olarak adresinizden alınan telefonunuz hızlıca yaklaşım serviste onarım hizmeti sürecine giriyor yanı sıra en kısa ömürlü dönem zarfında sizlere destek almak ediliyor.


Farkına varmak: Kim web içeriği bir advertorial çalışmasıdır

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonunuz bozulduğunda servise götürmeli misiniz? –

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply